دانلود مقاله و خرید ترجمه:اقتصاد سیاسی سرمایه گذاری در زمینه امنیت عمومی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق و اقتصاد
 • اقتصاد سیاسی سرمایه گذاری در زمینه امنیت عمومی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اقتصاد سیاسی سرمایه گذاری در زمینه امنیت عمومی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  On the political economy of public safety investments


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - International Review of Law and Economics 41 (2015) 7–16


  نویسنده:

  Tim Friehe , Eric Langlais


  چکیده انگلیسی:

  This paper explores the interaction of private precaution and public safety investments that are determined in a political process. We distinguish between a scenario in which the median-voter victim influences public safety and one in which the injurer lobbies the public agent, analyzing both negligence and strict liability with a defense of contributory negligence for each scenario. We establish that the levels of injurer and victim care are always socially optimal for the equilibrium level of public safety. However, the equilibrium level of public safety differs from its first-best level and drastically depends on both the specifics of the political process and the liability rule applied. This implies that, in contrast to results from the classic literature, the level of social costs is critically determined by the choice between liability rules (for a given political process).
  Keywords: Liability law | Care levels | Public safety | Political economy | Median voter | Lobbying


  چکیده فارسی:

  این مقاله رابطه بین سرمایه گذاری ها در زمینه احتیاط خصوصی و امنیت عمومی را که در یک فرآیند سیاسی تعیین شده است را بررسی می کند.ما دراینجا تفاوت بین سناریویی که در آن یک قربانی یا متضرر رای دهنده میانی بر امنیت عمومی تاثیر می گذارد و سناریویی که درآن مصدوم کننده یا ضرر رسان ,بنگاه دولتی را تبلیغ می کند را در راستای تحلیل سهل انگاری ومسیولیت سخت در کنار دفاع از سهل انگاری متقابل در هر سناریومشخص می کنیم. ما به این نتیجه میرسیم که سطوح مراقبت از مصدوم کننده و قربانی همواره از حیث اجتماعی در سطح تعادل امنیت عمومی, مطلوب است.گر چه سطح تعادل امنیت عمومی متفاوت از سطح firet-best آن است وبیشتر به مشخصه های فرآیند سیاسی و قانون مسیولیت اعمال شده بستگی دارد. این امر حاکی ازآن است که در مقابل نتایج بدست آمده از ادبیات قدیمی, سطح هزینه های اجتماعی ,اساسا به واسطه انتخاب بین قوانین مسیولیت(دریک فرآیند سیاسی معین) مشخص می شود.
  واژگان کلیدی: قانون مسیولیت | سطوح مراقبت | امنیت عمومی | اقتصاد سیاسی | رای دهنده میانی | تبلیغ کردن.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 140 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer