دانلود مقاله و خرید ترجمه:درپس خیابانها: بلوغ و عوامل خطر ساز در میان جمع نوجوانان بزهکار

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق جرم و جزا
 • درپس خیابانها: بلوغ و عوامل خطر ساز در میان جمع نوجوانان بزهکار

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  درپس خیابانها: بلوغ و عوامل خطر ساز در میان جمع نوجوانان بزهکار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Back on the streets: Maturation and risk factors for recidivism among serious juvenile offenders


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Adolescence 41 (2015) 67e75


  نویسنده:

  John Leverso a, William Bielby b, *, Lynette F. Hoelter c


  چکیده انگلیسی:

  This study examines how social and cognitive factors shape future criminal activity among serious juvenile offenders and assesses how adolescents' cognitive development affects the relative impact of those factors over time. The sample, from the Pathways to Desistance Study, is comprised of youth (aged 14e18 years) in the United States convicted of serious criminal offenses, and the outcome measure is self-reported crime. We rely on data collected when the youth were first interviewed (n ¼ 1088) and 18e24 months later (n ¼ 904). Logistic regression analyses reveal a strong relationship between impulsiveness and criminal behavior, regardless of age. Susceptibility to peer pressure and perceived risk that friends would be arrested were found to predict future criminal activity among younger adolescents, but have little impact at later ages. External factors such as amount of social support and gang membership have varying effects over time.
  Keywords: Juvenile offenders | Recidivism | Psycho-social development


  چکیده فارسی:

  این مطالعه در مورد اینکه چگونه عوامل شناختی و اجتماعی فعالیت های مجرمانه آینده در میان جمع نوجوانان بزهکار را شکل می دهد انجام شده و ارزیابی می کند که چگونه اثرات گسترش شناخت نوجوانان مربوط به شدت آن عوامل در طول زمان است. نمونه ها از میان جوانان خیابانی ( بین سن 14 تا 18) سال ایالات متحده آمریکا برای مطالعه انتخاب شده است که دربردارنده این افراد می باشد که جرمهای جنایی زیادی راانجام داده اند و نتیجه این ارزشیابی این بود که جرم خود را در گزارش آوردند. ما بر داده های جمع آوری شده تکیه کردیم و در این زمان با جوانی که اولین فرد برای مصاحبه بود کارمان را شروع کردیم ( M10= n) و بین 18 تا 24 ماه بعد به این تعداد رسید( 4-9= n) . تجزیه و تحلیلات پسروی استدلالات رابطه بسیار قوی بین افراد مستعد جرم و رفتار مجرمانه را آشکار کرد که به علت سن آنها بود. درمعرض درجه ای از فشار بودن و درک خطری که دوستان دارند و می تواند فعالیت مجرمانه آینده را د ر میان نوجوانان جوانتر پیش بینی کند ، اما سنین بیشتر کمی شدت دارد. عوامل خارجی مانند تعدادی از حمایتهای اجتماعی و عضویت در گروههای خلافکاری اثرات متفاوت و زیادی در طول زمان دارد. کلمات کلیدی: نوجوانان بزهکار | بازگشت به جرم | توسعه، روانی و اجتماعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 77 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer