مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • پیشرفت مسئولیت رهبران در سطح جهانی: نقش مدارس کسب و کار در زمان آینده چیست؟

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیشرفت مسئولیت رهبران در سطح جهانی: نقش مدارس کسب و کار در زمان آینده چیست؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Developing globally responsible leaders: What role for business schools in the future?


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Futures 66 (2015) 35–44


  نویسنده:

  Eddie Blass a,*, Peter Hayward b


  چکیده انگلیسی:

  This paper reports on a collaborative research process to explore the future role of business schools in the development of globally responsible leaders. Swinburne University of Technology held a collaboratory workshop of academics across disciplines and a range of business leaders to explore firstly what a globally responsible leader would look like and secondly how these capabilities would be developed. In taking forwards actions from the workshop, the Business School was noticeably absent which raised the specific question regarding the on-going role for business schools in the future development of leaders, and how they would need to change in order to maintain a future role in this sphere. The paper reflects on the transformative process necessary within business schools if they are to meet this future agenda.
  Keywords: Management education | Business schools | Collaboratory methodology | Transformation


  چکیده فارسی:

  این مقاله رویه های پژوهشیِِ مشترک جهت بررسی نقش مدارس کسب و کار در پیشرفتِ رهبران در سطح جهانی در آینده را بر عهده داشت. دانشگاه سوینبرن از فناوری یک کارگاه آموزشی در طیِ تمامیِ قوانین و طیف وسیعی از رهبران کسب و کار جهت بررسی مسائل بهره برد که در وهلهء اول، رهبران در سراسر جهان چه مسئولیت هایی را بر عهده دارند و در وهلهء دوم، چگونه این قابلیت ها می تواند منجر به پیشرفت و توسعه شوند. در نظر گرفتن اقدامات رو به جلوی این آموزشگاه منجر به این شد که، مدرسهء کسب و کار بطور قابل توجهی زمانی که سئوال خاصی در مورد نقش مدارس کسب و کار در پیشرفتِ آیندهء رهبران مطرح می کند، و چگونگی نیاز آنها به تغییر را بمنظور حفظ نقش آینده در این حوزه و گروه بیان می دارند را ،نسبت به همگی شان بی توجه باشند. مقاله روند تحول لازم در مدارس کسب و کار را در صورتی که آنها پایبندِ دستور کار در آینده باشند را نشان می دهد.
  کلمات کلیدی: فرهنگ مدیریتی | مدارس کسب و کار | روش همکاری | تغییر و دگرگونی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 220 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  27000 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer