مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیاست بین الملل
 • کنفرانس بین المللی اجلاس جهانی صلح طرفداران صلح، 1949

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کنفرانس بین المللی اجلاس جهانی صلح طرفداران صلح، 1949


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Conferencing the international at the World Pacifist Meeting, 1949


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Political Geography (2015) 1-11


  نویسنده:

  Jake Hodder


  چکیده انگلیسی:

  This paper considers how the act of conferencing was central to imagining, negotiating and contesting post-war pacifism as an internationalist project. The paper contends that internationalism and the international conference are inexorably entwined. Through the study of conferencing geographers can explore the situated historical and political geographies of internationalism which belies its otherwise transcendent or universalist claims. A reading of the 1949 World Pacifist Meeting in India is used to make two key arguments. Firstly, it shows how conferences operate as stage-managed events through which to script and perform an alternative vision of internationalism. Half conference, half pilgrimage, the global composition of delegates was arranged to suggest a space ‘singularly free from any sense of geographical limitation’. Yet total immersion in the rich cultural and historical context of India marked an uneven internationalist arena, where the ‘Land of Gandhi’ was held with unparalleled revere. Secondly, whilst geographers and others have turned to conferencing in recent years, this has largely been contained to ‘summitry’ and high-end diplomacy. This paper calls for geographers to consider a wider range of conferencing spaces and practices, and argues that studying ‘other conferences’ by necessity opens up consideration of other forms of internationalism. The paper concludes that the World Pacifist Meeting's delegates imagined an alternative form of internationalism, exemplified by a alternative form of international conference, which challenged state-centric readings of global power relations.
  Keywords: Pacifism | Internationalism | Conferencing | World Pacifist Meeting | Gandhi


  چکیده فارسی:

  این مقاله بررسی این موضوع می پردازد که برگزاری کنفرانس برای تصویر سازی، مذاکره و بحث درباره صلح طلبی پس از جنگ جهانی دوم، به عنوان یک پروژه بین المللی چگونه عملکردی اصلی داشته است. این مقاله ادعا می کند که اینترناسیونالیسمن و کنفرانس بین المللی، به طور غیر عادی باوری در هم تنیده اند. از طریق مطالعه جغرافیدان های برگزاری کنفرانس می توان جغرافیای تاریخی و سیاسی موجود از اینترناسیونالیسم کشف کرد که بر ا دعاهای طرفداران جهانی شدن و مافوق تجربه های دیگر خط بطلان می کشد. بخشی از مطالب اجلاس جهانی طرفداران صلح 1949 در هنر به کار رفته است تا دو بحث اصلی را ایجاد کند. اول این که نشان می دهد کنفرانس های به عنوان حوادثی با مراحل مدیریت شده عمل می کنند که از طریق آن ا برداشت و تصویری دیگر از اینترناسیونالیسم را نوشته و اجرا می کنند. ترکیب جهانی نمایندگان، نیمی برای کنفرانس و نیمی برای بازدید، برای ا رایه پیشنهاد نوعی «آزادی فردی فضایی از هر نوع محدودیت جغرافیایی» تنظیم سازمان یافته بود. با این وجود، فرو رفتن کامل در بافت فرهنگی و ت اریخی غنی هند، عرصه ای نابرابر از ا ینترناسیونالیست ها را ایجاد کرد، که در آن «سرزمین گاندی» با مقدسات نابرابر موافق بود. دوم این که، در حالیکه جغرافی دانان و دیگران در سالهای اخیر به سوی برگزاری کنفرانس تمایل یافته اند، این امر عمدتا شامل دیپلماسی و الا وارزشمند پدید است این مقاله از جغرافی دانان می خواهد تا دامنه ای گسترده تر از فضاها وشیوه های برگزاری کنفرانس را بررسی کنند، و استدلال کنند مطالعه کنفرانس های دیگر لزوما بررسی اشکال دیگر اینترناسیونالیسم را می گشاید. این مقاله نتیجه می گیرد که نمایندگان اجلاس جهانی طرفداران صلح، شکل دیگری از اینترناسیونالیسم رابه تصویر کشیده اند که از طریق یک شکل جایگزین کنفرانس بین المللی به تمثیل در آمده است که مطالعات روابط قدرت جهانی را که مرکزیتی موقعیتی دارند به چالش کشیده است.
  کلید واژه ها: پاسیفیسم | انترناسیونالیسم | کنفرانس | نشست صلح طلب جهان | گاندی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 302 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  31500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer