دانلود مقاله و خرید ترجمه:زیرساخت نظری 71 مفهوم برای پیشبرد مدیریت کسب‌وکار مرتبط با ساخت‌وساز

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی
 • زیرساخت نظری 71 مفهوم برای پیشبرد مدیریت کسب‌وکار مرتبط با ساخت‌وساز

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زیرساخت نظری 71 مفهوم برای پیشبرد مدیریت کسب‌وکار مرتبط با ساخت‌وساز


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Theoretical 71-concept platform for advancing construction-related business management


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Economics and Finance 21 ( 2015 ) 80 – 87


  نویسنده:

  Pekka Huovinen


  چکیده انگلیسی:

  The aim is to advance business management (BM) in construction via the independent literature review. 71 construction-related BM concepts have been published between 1990 and 2013. Focal firms are based in the OECD countries. 34 (48%) concepts are related to construction management (CM), 14 (20%) concepts to industrial management and international marketing, 12 (17%) concepts to project management (PM) and 11 (15%) concepts to corporate real estate. The combined share of 16 Porterian, 16 dynamism-based, 15 organisation-based, and 10 knowledge-based concepts is 81%. The 71-concept platform is neither highly theoretically advanced, nor highly applicable. The propositions are defined for advancement.
  Keywords: Applied research | business management | conceptualisation | construction | literature review | real estate | school of thought


  چکیده فارسی:

  هدف از مقاله حاضر پیشبرد مدیریت کسب‌وکار (BM) در ساخت‌وساز از طریق مروری بر آثار مستقل است. 71 مفهوم مدیریت کسب‌وکار مرتبط با ساخت‌وساز بین سال‌های 1990 و 2013 منتشرشده‌اند. شرکت‌های کانونی در کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه OECD واقع هستند Organization for Economic Cooperation and Development)). 34 مفهوم (48%) با مدیریت ساخت‌وساز (CM-Construction Management)، 14 مفهوم (20%) با مدیریت صنعتی و بازاریابی بین‌المللی، 12 مفهوم (17%) با مدیریت پروژه (PM) و 11 مفهوم نیز با مستغلات شرکتی مرتبط هستند. ترکیب سهم هر یک از مفاهیم بر اساس 16 مفهوم به هواداری از Porter، 16 مفهوم پویایی‌محور، 15 مفهوم سازمان‌محور و 10 مفهوم دانش‌محور جمعاً برابر با 81% است. زیرساخت این 71 مفهوم ازنظر نظری و نیز قابلیت استفاده خیلی پیشرفته و کاربردی نیست. این نسبت‌ها به‌منظور پیشرفت تعریف می‌شوند.
  کلیدواژه‌ها: تحقیق کاربردی | مدیریت کسب‌وکار | ادراک | ساخت‌وساز | مروری بر آثار | مستغلات | مکتب فکری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 117 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer