دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم تشخیص پلاک خودکار بر اساس پردازش تصویر رنگی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر
 • سیستم تشخیص پلاک خودکار بر اساس پردازش تصویر رنگی

  سال انتشار:

  2005


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم تشخیص پلاک خودکار بر اساس پردازش تصویر رنگی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Automatic License Plate Recognition System Based on Color Image Processing


  منبع:

  Springer - ICCSA 2005, LNCS 3483, pp. 1159 – 1168, 2005


  نویسنده:

  Xifan Shi1, Weizhong Zhao 2, and Yonghang Shen 2


  چکیده انگلیسی:

  A License plate recognition (LPR) system can be divided into the following steps: preprocessing, plate region extraction, plate region thresholding, character segmentation, character recognition and post-processing. For step 2, a combination of color and shape information of plate is used and a satisfactory extraction result is achieved. For step 3, first channel is selected, then threshold is computed and finally the region is thresholded. For step 4, the character is segmented along vertical, horizontal direction and some tentative optimizations are applied. For step 5, minimum Euclidean distance based template matching is used. And for those confusing characters such as '8' & 'B' and '0' & 'D', a special processing is necessary. And for the final step, validity is checked by machine and manual. The experiment performed by program based on aforementioned algorithms indicates that our LPR system based on color image processing is quite quick and accurate.


  چکیده فارسی:

  یک سیستم تشخیص پلاک (LPR) می تواند به مراحل زیر، تقسیم شود: پردازش اولیه، استخراج منطقه پلاک، آستانه منطقه پلاک، قطعه بندی کارکتر، تشخیص کاراکتر و پردازش ثانویه. برای مرحله دو، ترکیبی از اطلاعات رنگ و شکل پلاک استفاده می شود و نتیجه استخراج رضایت بخشی به دست می آید. برای مرحله سه کانال اول انتخاب می شود سپس آستانه محاسبه می شود وپس ناحیه آستانه تعیین می شود.برای مرحله 4، کاراکتر درجهت عمودی،افقی قطعه بندی می شود وبرخی بهینه سازی های تجربی به کار می روند برای مرحله 5، فاصله حداقل اقلیدسی بر اساس تطبیق الگو استفاده می شود. و برای کاراکتر های گیچ کننده مثل 8 وb و 0 و D یک پردازش خاص ضروری می باشد. برای مرحله پایانی، اعتبار با دستگاه و به صورت دستی محاسبه می شود. آزمایش انجام شده توسط برنامه براساس الگوریتم های اشاره شده نشان می دهد که سیستم LPR ما، بر اساس پردازش تصویر رنگی کاملا صریح و دقیق می باشند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 240 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer