مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر
 • سیستم تشخیص کاراکتر پلاک با استفاده از شبکه عصبی

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم تشخیص کاراکتر پلاک با استفاده از شبکه عصبی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  License Plate Character Recognition System using Neural Network


  منبع:

  International Journal of Computer Applications (0975 – 8887) Volume 25– No.10, July 2011


  نویسنده:

  Anuja P. Nagare


  چکیده انگلیسی:

  Intelligent Transportation System (ITS) has become an integral part of the Transportation Industry these days and it consists of License Plate Recognition (LPR) System. License Plate Recognition is also called Car Plate Recognition (CPR) or Automatic Number Plate Recognition (ANPR) System. In LPR System, when a vehicle steps over magnetic loop detector it senses car and takes image of the car, following image preprocessing operations for improvement in the quality of car image. From this enhanced image, license plate region is recognized and extracted. Then character fragmentation/segmentation is performed on extracted License Plate and these segmented characters are recognized using Neural Network in this paper.
  Keywords: License Plate Recognition | LPR | Character Segmentation | Character Recognition | Image Processing | Neural Network


  چکیده فارسی:

  امروزه سیستم حمل ونقل هوشمند (ITS) بخش مکمل صنعت حمل ونقل می باشد و شامل سیستم تشخیص پلاک (LPR) می باشد. سیستم تشخیص پلاک همان تشخیص پلاک ماشین (CPR) یا سیستم تشخیص اتوماتیک شماره پلاک (ANPR) نیز نامیده می شود. در سیستم LPR وقتی یک وسیله نقلیه روی ردیاب حلقه مغناطیسی گام می گذارد ماشین را احساس کرده بعضا عکس می گیرد و عملیات پردازش اولیه تصویر برای بهبود کیفیت تصویر ماشین انجام می شود. از این تصویر افزئده شده ناحیه پلاک تشخیص داده شده و استخراج می شود. سپس قطعه بندی کاراکتر روی پلاک استخراج شده انجام می شود و این کاراکترهای قطعه بندی شده با استفاده از شبکه عصبی (در این مقاله) مشخص می شود.
  عبارات عمومی : پردازش تصویر، شبکه عصبی کلملت کلیدی : LPR ، قطعه بندی کاراکتر، تشخیص کاراکتر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 130 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  10800 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer