دانلود مقاله و خرید ترجمه:هزینه قانون: ارتقای دست یابی به عدالت بوسیله راهبردهای قانونی سازمان ها

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق و اقتصاد
 • هزینه قانون: ارتقای دست یابی به عدالت بوسیله راهبردهای قانونی سازمان ها

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هزینه قانون: ارتقای دست یابی به عدالت بوسیله راهبردهای قانونی سازمان ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The cost of law: Promoting access to justice through the (un)corporate practice of law


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - International Review of Law and Economics 38 (2014) 43–63


  نویسنده:

  Gillian K. Hadfield


  چکیده انگلیسی:

  The U.S. faces a mounting crisis in access to justice. Vast numbers of ordinary Americans represent themselves in routine legal matters daily in our over-burdened courts. Obtaining ex ante legal advice is effectively impossible for almost everyone except larger corporate entities, organizations and governments. In this paper, I explain why, as a matter of economic policy, it is essential that the legal profession abandon the prohibition on the corporate practice of law in order to remedy the access problem. The prohibitions on the corporate practice of law rule out the use of essential organizational and contracting tools widely used in most industries to control costs, improve quality and reduce errors. This keeps prices for legal assistance high by cutting the industry off from the ordinary economic benefits of scale, data analysis, product and process engineering and diversified sources of capital and innovation. Lawyers operating in law firms have not generated these benefits but they have appeared in countries, such as the U.K., where the corporate practice of law doctrine does not prevail. Eliminating restrictions on the corporate practice of law can significantly improve the access ordinary Americans have to legal help in a law-thick world.
  Keywords: Access to justice | Legal profession | Legal markets | Corporate | Practice of law


  چکیده فارسی:

  ایالت متحده در دسترسی به عدالت با بحران های در حال رشدی، مواجه است. تعداد کثیری از ساکنان عادی امریکا، روزانه در مورد مسائل قانونی روزمره در دادگاه های مملو از رسیدگی به مسائل و مشکلات، حضور می یابند. بهره مندی از توصیه ها و مشاوره های حقوقی موثر و کارا، اغلب برای همه افراد، جز برای نهادهای شرکتی بزرگتر، سازمان ها و دولت ها، غیر ممکن است. در این مقاله، قصد داریم تا بیان کنیم که چرا، بعنوان ماهیت سیاست اقتصادی، ضروری است که مشاغل حقوقی از ممانعت شیوه های قانونی سازمان ها در خصوص جبران و اصلاح مسائل دسترسی به مساعدت ها، صرفنظر نمایند. اعمال ممنوعیت در مورد شیوه های قانونی سازمان ها، مانع استفاده از ابزارهای ضروری برای انعقاد قراردادها و عوامل سازمانی می شود که بطور وسیعی در بیشتر صنایع برای کنترل هزینه ها، بهبود کیفیت و کاهش اشتباهات استفاده می شوند. این موضوع نیازمند هزینه هایی لازم برای بهره مندی از مساعدت های حقوقی با محروم کردن صنایع از مزایای اقتصادی معمول، تولید، روند مهندسی و منابع گوناگونی از سرمایه و نواوری و ابداع می شود. وکلایی که در شرکت های حقوقی فعالیت دارند، چنین منافعی را به وجود نیاورده اند، ولی این مسائل در کشورهایی چون انگلستان (که شیوه های قانونی سازمان ها در مورد تعالیم و اصول قانونی در ان حاکم نیست) پدید امده اند. با از میان برداشتن محدودیت ها در مورد شیوه های قانونی سازمان ها، می توان بطرز قابل توجهی، دسترسی عادی مردم امریکا به کمک های و مساعدت های حقوقی در جهان قانون مدار را بهبود بخشید.
  کلید واژه ها: دسترسی به عدالت | حرفه حقوقی | بازارهای حقوقی | شرکت | اعمال قانون


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 71

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 168 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  40000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer