دانلود مقاله و خرید ترجمه:تصمیم گیری استراتژیک در درون خوشه ای در زمینه کارآفرینی سازمانی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی
 • تصمیم گیری استراتژیک در درون خوشه ای در زمینه کارآفرینی سازمانی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تصمیم گیری استراتژیک در درون خوشه ای در زمینه کارآفرینی سازمانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  STRATEGIC DECISION MAKING WITHIN THE CLUSTER IN THE CONTEXT OF ORGANISATIONAL ENTREPRENEURSHIP


  منبع:

  Business Continuity, Vienna 24-25 April, 2014


  نویسنده:

  Boguslaw Bembenek


  چکیده انگلیسی:

  The article characterises the essence of strategic management within a cluster, treated as a more or less formalised organisation created as a result of mutual interactions of various partners from the sector of business, science, and public administration to implement certain goals. It was emphasised that this type of management constitutes the information and decision-making process, whose aim is to solve the key problems in the activity of a cluster, its survival and development with particular regard to strategic potential and impact of external environment. The need for professional gaining and processing information was indicated so as the knowledge resources have become the basis for accurate (good) decisions making. Regarding the complex nature of the decision making process, the study indicates the need for strategic thinking performed by managers and leaders of the cluster, determined by flexibility, creativity and intuition, playing a very important role in the process of developing organisational entrepreneurship in these kinds of structures. The consideration, whose outline has been presented in the article, was made on the basis of theoretical studies.
  Keywords: cluster | decision | entrepreneurship | information | knowledge | management


  چکیده فارسی:

  این مقاله ماهیت مدیریت استراتژیک را در درون یک خوشه مشخص می نماید ، به عنوان یک سازمان کم و بیش رسمی تلقی شده و در نتیجه تعاملات متقابل شرکای مختلف بخش های تجاری، علمی و دولت های عمومی برای پیاده سازی اهداف خاص ایجاد شده است. این امر تاکید می نماید که این نوع مدیریت به منزله تصمیم گیری و پردازش اطلاعات می باشد و هدف آن حل مشکلات مهم در فعالیت یک خوشه، بقا و توسعه آن با توجه خاص به پتانسیل استراتژیک و تاثیر محیط خارجی می باشد. نیاز به پیشرفت تخصصی و پردازش اطلاعات در منابع دانش به مبنایی برای تصمیم گیری دقیق (خوب) تبدیل شده است. این مطالعه با توجه به ماهیت پیچیده فرآیند تصمیم گیری نشان می دهد که نیاز به تفکر استراتژیک توسط مدیران و رهبران خوشه برآورده شده، با انعطاف پذیری، خلاقیت و فراست تعیین شده و نقش بسیار مهمی در روند در حال توسعه کارآفرینی سازمانی ایفا می نماید. ملاحظه مطرح شده در مقاله، بر اساس مطالعات نظری ایجاد شده است.
  واژه های کلیدی: خوشه | تصمیم | کارآفرینی | اطلاعات | دانش | مدیریت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 57 کیلوبایت


  قیمت: 22000 تومان  17600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer