دانلود مقاله و خرید ترجمه:عملکرد جوامع امنیتی چگونه است؟ سیستم در حال ظهور امنیت دریایی آفریقا

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیاست بین الملل
 • عملکرد جوامع امنیتی چگونه است؟ سیستم در حال ظهور امنیت دریایی آفریقا

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  عملکرد جوامع امنیتی چگونه است؟ سیستم در حال ظهور امنیت دریایی آفریقا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Communities of Security Practice at Work? The Emerging African Maritime Security Regime


  منبع:

  African Security, 6:297–316, 2013 Published with license by Taylor and Francis


  نویسنده:

  Christian Bueger


  چکیده انگلیسی:

  Maritime security has been a long-neglected issue on the African security agenda. This situation is changing incrementally, not the least because of the attention to the problem of piracy in the continent’s waters. The “piracy momentum” has led to a significant intensification of maritime security cooperation. This article analyzes current processes, strategies, and institutional responses to maritime security challenges. Drawing on a practice-theoretical constructivist reading of regime convergence, this article investigates how continental actors interact, develop a common repertoire, and engage in joint enterprises to address maritime security challenges. It argues that several nascent transnational collectives are developing that can be interpreted as providing the nucleus of maritime security communities.
  KEYWORDS: Maritime security | security communities | communities of practice | securitization | African politics


  چکیده فارسی:

  امنیت دریایی همواره موضوعی غفلت شده در فهرست دستور کار آفریقاییان بوده است. این وضعیت به تدریج در حال تغییر است، و علت آن فقط توجه به مشکل دزدی دریایی در آبهای این قاره نیست. شتاب راهزنی های دریایی به شدت گیری قابل توجهی در همکاری های امنیتی دریایی منتهی شده است. این مقاله به تجزیه و تحلیل فرایند های جاری، راهبردها و پاسخ های نهادی به چالشهای امنیتی دریایی می پردازد. مقاله ای که پیش رو دارید با اتخاذ یک قرائت نظری-عملی ساختارگرایانه حول همگرایی سیستم ها، در این باره که بازیگران قاره ای چگونه با یکدیگر تعامل می کنند، چگونه یک مجموعه مشترک را بوجود آورده و توسعه می دهند و چگونه برای حل چالش های امنیت دریایی منطقه با ایجاد موسسات مشترک به یکدیگر می پیوندند بررسی و کنکاش می کند. این مقاله به استدلال در این زمینه می پردازد که چندین تعاونی چند ملیتی نوظهور در حال پیدایش اند که می توان آن را به عنوان ایجاد هسته اولیه جوامع امنیتی دریایی تفسیر کرد.
  واژگان كليدی: امنیت دریایی | جوامع امنیتی | جوامع عمل | امنیتی کردن | عرصه سیاست قاره آفریقا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 73 کیلوبایت


  قیمت: 23000 تومان  18400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer