مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی
 • اطلاعات حسابداری و اندازه گیری عملکرد در یک سازمان غیرانتفاعی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اطلاعات حسابداری و اندازه گیری عملکرد در یک سازمان غیرانتفاعی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  ACCOUNTING INFORMATION AND PERFORMANCE MEASUREMENT IN A NONPROFIT ORGANIZATION


  منبع:

  emeral - http://dx.doi.org/10.1108/S1479-3512(2012)0000025020


  نویسنده:

  Luís Francisco, Maria-Ceu Alves


  چکیده انگلیسی:

  Purpose – Accountability and performance measurement have become an important and urgent subject for nonprofit organizations (NPOs) as they encounter increasing competition from others agencies, all competing for governmental funding. This case study investigates how multiple stakeholder interests are incorporated into information systems to provide stakeholders with useful information, which contribute and make easier the assessment of the organization performance. Methodology/approach – The paper draws on a combination of indepth interviews with NPO managers, extensive documentary analysis, and participant observation in order to understand and explain how managers use accounting information. The study was conducted as a qualitative single case study of a large Portuguese NPO. Managers were inquired about their information uses and needs to evaluate the NPO performance and make decisions. The result of these interviews was complemented with the analysis of several documents of the NPO.Findings – The subject of performance measurement for nonprofit organizations is extensive but generally inconclusive, because NPO lack the simple elegance of a financial measure, such as profitability, used by for-profit organizations to assess their performance. In such a context, this research provides empirical insights, and allows us to propose a framework that complements financial indicators with nonfinancial indicators. Research limitations/implications – Because of the chosen research approach, our results may not be generalized and therefore researchers are encouraged to test the proposed framework.


  چکیده فارسی:

  هدف: حسابداری و عملکرد اندازه گیری یکی از موضوعات بسیار مهم و ضروری برای یک سازمان غیر انتفاعی شده است. (Nops)، همانطور که آنها با افزایش رقابت از سوی مدیر سازمان ها، روبرو شدند، همه ی رقابت ها برای بودجه دولتی است. این مطالعه بررسی می کند که چگونه منافع چندگانه سهام داران وارد سیستم های اطلاعات شده است تا سهم داران اطلاعات مفید را کسب کنند که ارزیابی عملکرد سازمان را آسانتر می سازد و به آن کمک می کند. روش شناسی رویکرد: این مقاله بر اساس ترکیب مصاحبه های دقیق انجام شده با مدیران NOP تجزیه و تحلیل ( آنالیز ) مستندات گسترده و مشاهدات شرکت کنندگان برای فهم و توضیح اینکه چگونه، اطلاعات حسابداری را استفاده می کنند، مطرح شده است. این مطالعه به صورت یک مطالعه ی کیفی بر روی تعداد زیادی از پرتقالی های NPO انجام شده است. مدیران در مورد استفاده اطلاعتشان و نیاز به ارزیابی عملکرد NPO و تصمیم گیری تحقیق کردند. نتایج این مصاحبه ها با آنالیز مستندات زیادی از NPO تکمیل شده است. یافته ها: موضوع عملکرد اندازه گیری برای سازمان های غیر انتفاعی گسترده است اما به طور کلی بی نتیجه است زیرا NPO فاقد ظرافت ( ریزه کاری ) ساده یک اندازه گیری مالی است مانند سود آوری که توسط سازمان های سودآوری برای دستیابی به عملکردشان، استفاده شده. در این موارد، این تحقیق یک سنجش تجربی را ایجاد می کند و به ما اجازه ی مطرح کردن چارچوبی را می دهد که مکمل شاخص های مالی با شاخص های غیر مالی است. محدودیت های تحقیق/ مفاهیم و ( دلالت ) : به دلیل رویکرد انتخاب شده ی تحقیق، نتایج ما شاید کسی نباشد و بنابراین پژوهشگران به ترغیب آزمودن چارچوب پیشنهادی می شوند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 24
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 65 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer