دانلود مقاله و خرید ترجمه:هوش عاطفی و ظهور رهبری در گروههای کوچک

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی
 • هوش عاطفی و ظهور رهبری در گروههای کوچک

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هوش عاطفی و ظهور رهبری در گروههای کوچک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Emotional intelligence and leadership emergence in small groups


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - The Leadership Quarterly 21 (2010) 496–508


  نویسنده:

  Stéphane Côté , Paulo N. Lopes , Peter Salovey , Christopher T.H. Miners


  چکیده انگلیسی:

  We report the findings from two studies that examine the association between emotional intelligence and leadership emergence in small groups. In both studies, members of groups completed measures of emotional intelligence and other individual differences prior to working on a group project. Their peers rated their leadership emergence at the conclusion of the project. Overall emotional intelligence and a number of its dimensions were associated with leadership emergence over and above cognitive intelligence, personality traits, and gender. These findings were observed when emotional intelligence was measured with an ability test but not when it was measured with a self-report scale. Among the dimensions of emotional intelligence, the ability to understand emotions was most consistently associated with leadership emergence.
  Keywords: Emotional intelligence | Emotion | Leadership | Leadership emergence


  چکیده فارسی:

  یافته های گزارش ما از 2 مطالعه که به بررسی هوش عاطفی و ظهور رهبری در گروههای کوچک می پردازد است. در هر 2 مطالعه اعضای گروهها اندازه گیری کاملی از هوش عاطفی و سایر تفاوتهای فردی قبل از کار کردن بر روی یک پروژه گروهی دارند. نرخ همسانی به ظهور رهبری در نتیجه این پروژه وجود دارد. روی هم رفته هوش عاطفی و تعدادی از ابعادی که بارهبری اضطراری بالاتر از هوش شناختی، صفات شخصیتی و جنسیت متناظر است. این یافته ها زمانی که هوش عاطفی با آزمون توانایی انجام شد مشاهده شد نه زمانی که با مقیاس خود گزارش دهی اندازه گیری شده بود. از جمله ابعاد هوش عاطفی، توانایی درک احساساتی است که به طور مداوم با ظهور رهبری متناظر است.
  واژه های کلیدی: هوش هیجانی | عاطفه | رهبری | ظهور رهبری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 142 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer