دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیچیدگی وضعیت فروش و عملکرد Lead (لید) فروش: مطالعه ای تجربی در کمپانی بنگاه به بنگاه

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی
 • پیچیدگی وضعیت فروش و عملکرد Lead (لید) فروش: مطالعه ای تجربی در کمپانی بنگاه به بنگاه

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیچیدگی وضعیت فروش و عملکرد Lead (لید) فروش: مطالعه ای تجربی در کمپانی بنگاه به بنگاه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Complexity of sales situation and sales lead performance: An empirical study in business-to-business company


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Industrial Marketing Management 45 (2015) 49–58


  نویسنده:

  Tatu Virtanen , Petri Parvinen , Minna Rollins


  چکیده انگلیسی:

  Close collaboration in business-to-business relationships has been an interest of both researchers and managers; however, companies are often struggling to obtain the benefits of close collaboration with their customers. Our study examines the complexity of the sales situation from three perspectives 1) relational complexity, 2) complexity of internal sales tasks, and 3) vendor's cross-business unit collaboration, and its effect on the sales lead performance in a business-to-business context. We adopted a mixed methods approach; our data consists of interviews with sales personnel and a Customer Relationship Management (CRM) system data of 4000 sales leads from a large IT company that sells integrated solutions. Sales leads are classified into three categories: win, lost, and canceled. Based on multinomial logistic regression analysis, the results show that close collaboration with customers increases the probability of sales leads to be canceled. Our findings suggest that the selling approach focusing on close collaboration with the customers may not be a method to increase hit rates, due to possible high amount of canceled sales leads. This should be considered when salespeople's performance is measured in highly collaborative business-to-business environment. We conclude our paper with managerial and theoretical implications, and avenues for the further research.
  Keywords: Sales performance | Sales management | Business-to-business marketing | Logistic regression | Mixed methods


  چکیده فارسی:

  تعامل نزدیک در روابط بنگاه به بنگاه تبدیل به علاقه ای هم برای محققین و هم برای مدیران شد؛ با این وجود، کمپانی ها معمولا در تکاپوی بدست آوردن مزیتهای همکاری نزدیک با مشتریان شان هستند. تحقیق ما پیچیدگی وضعیت فروش را از سه دیدگاه بررسی می کند 1) پیچیدگی رابطه ای، 2) پیچیدگی وظایف فروش داخلی و 3) همکاری واحد cross-business فروشنده، و تاثیر آن بر عملکرد لید فروش در زمینه بنگاه به بنگاه. ما ترکیبی از این رویکردها را پذیرفتیم؛ داده های ما متشکل از مصاحبه هایی با پرسنل فروش و اطلاعات سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) 4000 فروش است که از کمپانی IT بزرگی سرچشمه گرفته که راهکارهای ترکیبی می فروشد. لیدهای فروش به سه دسته تقسیم می شوند: پیروزی، شکست، و کنسل شده. بر اساس تحلیل پسرفت لجستیکی چند جمله ای، نتایج نشان می دهند که همکاری نزدیک با مشتریان احتمال لیدهای فروش را به کنسل شدن افزایش می دهد. یافته های ما حاکی از آنند که روش فروش با تمرکز بر همکاری نزدیک با مشتریان ممکن است به دلیل مقدار بالای ممکن لیدهای فروش کنسل شده، روشی برای افزایش نرخ های رجوع نباشد. این باید زمانی در نظر گرفته شود که عملکرد فروشنده در محیط بنگاه به بنگاه با همکارای بالایی سنجیده شود. ما مقاله مان را تاثیرات مدیریتی و تئوریکی، و مسیرهایی برای تحقیق آینده به پایان می رسانیم.
  کلمات کلیدی: عملکرد فروش | مدیریت فروش | بازاریابی بنگاه به بنگاه | رگرسیون لجستیک | روش ترکیبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 121 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer