دانلود مقاله و خرید ترجمه:رمزگشایی بیش فعالی سیاست خارجی ترکیه

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیاست بین الملل
 • رمزگشایی بیش فعالی سیاست خارجی ترکیه

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رمزگشایی بیش فعالی سیاست خارجی ترکیه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Decoding Turkish Foreign Policy Hyperactivity


  منبع:

  Strategic and International Studies The Washington Quarterly ,2010, 33:4 pp. 7586


  نویسنده:

  Ziya Meral and Jonathan Paris


  چکیده انگلیسی:

  Ever since the Justice and Development Party (AKP) initially assumed power in 2002, soon after the September 11, 2001 attacks, international media has devoted more attention to developments in Turkey. For domestic observers, the conservative Muslim AKP’s emergence and subsequent landslide victory in 2007 evoked fears about eroding secularism in the country. For foreign observers, as the threat of militant Islamism became the lens through which to view events in the Muslim world, the AKP’s electoral victories stoked worries about the West ‘‘losing’’ Turkey. Although the AKP’s record-breaking eight years in office have cooled much of the hysteria about Turkey’s domestic orientation, recent Turkish foreign policy activity has unleashed a brand new wave of handwringing about Ankara.


  چکیده فارسی:

  از زمانی که حزب عدالت و توسعه (AKP) در ابتدای سال 2002 مدت کمی بعد از حملات 11 سپتامبر 2011 قدرت گرفت، رسانه های بین المللی توجه بیشتری به تحولات ترکیه اختصاص داده اند. برای ناظران داخلی، ظهور مسلمانان محافظه کار AKP و پیروزهای داخلی بعدی در سال 2007، ترسها را از سکولاریسم فرسایشی در کشور بیشتر کرد. برای ناظران خارجی، به عنوان تهدیدی نظامی، اسلام گرایی دوربینی شد که از طریق آن وقایع جهان اسلام را می توانند ببینند، پیروزی های انتخاباتی AKP نگرانی ها را درمورد از دست دادن غرب در ترکیه بیشتر کرد. اگرچه هشت سال رکورد شکستن AKP در احراز مقام بیشتر تشنجها در مورد جهت گیری داخلی ترکیه را سردتر کرده اما فعالیتهای اخیر سیاست خارجی ترکیه موج جدیدی از تنشها را در مورد آنکارا به راه انداخته است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 30 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer