مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش
 • ابعاد و دیدگاه های مدیریت دانش واطلاعات

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ابعاد و دیدگاه های مدیریت دانش واطلاعات


  عنوان انگلیسی مقاله:

  DIMENSIONS AND PERSPECTIVES FOR KNOWLEDGE MANAGEMENT AND INFORMATION


  منبع:

  Journal of Knowledge Management, Economics and Information Technology – 2010


  نویسنده:

  Vătuiu Virginia Elena, MA of Roehampton University, London


  چکیده انگلیسی:

  Knowledge Management (KM) comprises a range of strategies and practices used in an organization to identify, create, represent, distribute, and enable adoption of insights and experiences. Such insights and experiences comprise knowledge, either embodied in individuals or embedded in organizational processes or practice. Though literature on information and knowledge management is vast, there is much confusion concerning the meaning of these terms. According to the literature review, technology-oriented information management includes data management, information technology management and strategic information technology management. The reading of the literature on knowledge management reveals that this term is either used synonymously for information management or for the management of work practices with the goal of improving the generation of new knowledge and the sharing of existing knowledge.
  Keywords: information | knowledge management | data management


  چکیده فارسی:

  مدیریت دانش (KM) شامل طیف وسیعی از استراتژی ها و شیوه های مورد استفاده در یک سازمان برای شناسایی، ایجاد، نمایندگی، توزیع، و فعال کردن استفاده از بینش و تجربیات. چنین بینش و تجربیات شامل دانش، چه در افراد تجسم یا جاسازی شده در فرآیندها یا عمل سازمانی. گرچه ادبیات در اطلاعات و دانش مدیریت گسترده است، درک کمی در مورد معنای این واژه وجود دارد. براساس بررسی ادبیات، مدیریت اطلاعات فن آوری گرا در شامل مدیریت داده ها، مدیریت فن آوری اطلاعات و مدیریت فن آوری اطلاعات استراتژیک است. خواندن مقالات در زمینه مدیریت دانش نشان می دهد که این واژه یا مترادف برای مدیریت اطلاعات و یا برای مدیریت از شیوه های کار با هدف بهبود تولید دانش جدید و به اشتراک گذاشتن دانش موجود استفاده می شود.
  کلید واژه ها: اطلاعات | مدیریت دانش | مدیریت داده ها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 242 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  13500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer