دانلود مقاله و خرید ترجمه:اهمیت بازرگانی در تشکیل و توسعه ی روابط بین المللی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روابط بین الملل
 • اهمیت بازرگانی در تشکیل و توسعه ی روابط بین المللی

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اهمیت بازرگانی در تشکیل و توسعه ی روابط بین المللی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Importance of Trading in the Establishment and Development of the International Relations


  منبع:

  International Journal of Political Science ISSN:2228-6217 Vol .1 , No. 1, Winter and Spring 2011


  نویسنده:

  Ibrahim Sanjar


  چکیده انگلیسی:

  Many researchers and authorities in the field of international relations agree on the issue that one of the factors to make relations between and among governments in through traders and exchanging goods among people of different lands, and as human societies devel op in different fields, the economic affair and trades of these countries expand and develop, as well. Thus, they, in turn, have had valuable roles in making peaceful economic relations between states. Although international trade makes interactive motivation among partners, it increases the diversity and increased quality of goods possible, and leads to technological de velopments and increase in job opportunities in societies, if there is not a suitable planning in the section of trade (i.e., importing exceeds exporting) it can stagnate the industries of a country and cause workers lose their jobs, and endangers the identity and national culture of the country. That is why international trade and its instinctive identity (nature) is a power to function in both sides of making cooperation and at the same time making disputes between countries (where there is competition and exclusiveness). Thus, the issue of trading is a one of the key concepts in the world system, and its role in the international trade deserves con sideration. Exporting will become meaningful when the necessary grounds are prepared for the trade, i.e. its interaction and good relations with other countries. Making relations is also justified through presence in the international organizations, and this is actually the first and the most positive step taken for achieving the exporting ideals.
  Keywords: Trade | International Trade | International Relations | Economic Relations


  چکیده فارسی:

  محققان و نویسندگان بسیاری در رابطه ی با موضوع روابط بین الملل با هم اتفاق نظر دارند و همچنین یکی از عواملی که روابط بین دولتهای مختلف، بازرگانان و مبادله ی کالاها میان مردمان مختلف از سرزمینهای گوناگون در عنوان توسعه و پیشرفت افراد جامعه در زمینه های مختلف، امور اقتصادی، تجارت و بازرگانی میان ملتهای مختلف و توسعه و پیشرفت آن اشتراک نظر دارند. همچنین آن ها نقش مهمی در یافتن روابط اقتصادی مسالمت آمیزی میان ایالتهای (دولتهای) مختلف دارند. اگرچه تجارت بین المللی انگیزه ی متقابلی را میان شریکان کاری ایجاد کرده است.بلکه گوناگونی و تنوع کیفیت کالاها هم را بالا برده و ممکن می سازد. و آن را به سمت پیشرفت های تکنولوژی و ایجاد موقعیت های مناسب شغلی سوق می دهد اگر برنامه ریزی درست در بخش بازرگانی و تجارت وجود نداشته باشد منجر به کساد صنعتی کشورها و از دست دادن شغل های کارگران شده و همچنین هریک و ملیت کشور و جامعه را به خطر می اندازد. دقیقا به همین دلیل است که تجارت بین المللی و ماهیت ذاتی آن قدرتی است برای ایجاد مشارکت و همچنین در عین حال ایجاد نزاع و دشمنی میان کشورها. بنابر این موضوع تجارت و بازرگانی یکی از جنبه های کلیدی و اصلی در سیستم جهان به شمار می آید و نقش آن در تجارت بین المللی نیازمند ملاحظه و رسیدگی فراوانی می باشد. موضوع صادرات هم زمانی مهم به شمار می آید که دولتهای مختلف برای بازرگانی آماده شده که به تعامل و روابط میان دیگر کشورها منجر می شود. ایجاد روابط در طول حضور سازمان های بین المللی امری است قانع کننده و اولین و مؤثرترین گام در دسترسی به یک صادرات در حد ایده آل به حساب می آید.
  کلمات کلیدی: تجارت، تجارت بین المللی، روابط بین المللی، روابط اقتصادی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 43 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer