مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی
 • نگاهی به انتخاب نرخ تنزیل و نقش متغیرهای مالی و پارامترهای فیزیکی در تخمین هزینه انرژی سطح بندی شده

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نگاهی به انتخاب نرخ تنزیل و نقش متغیرهای مالی و پارامترهای فیزیکی در تخمین هزینه انرژی سطح بندی شده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  On the Choice of the Discount Rate and the Role of Financial Variables and Physical Parameters in Estimating the Levelized Cost of Energy


  منبع:

  International Journal of Financial Studies, 2013, 1, 54–61; doi:10.3390/ijfs1030054


  نویسنده:

  Sergei Manzhos


  چکیده انگلیسی:

  The levelized cost of energy (LCOE) approach has become popular, especially in the field of renewable energy. We argue that when assessing levelized cost of energy, different rates should be used for borrowing and discount rates. We further argue that the risk-free rate should be used for discounting when assessing and comparing the cost of energy across different producers and technologies. Recent analyses used the same rate for borrowing and discounting, which leads to underestimation of the cost for risky borrowers and to distorted sensitivities of the cost to financial and non-financial factors. Specifically, it is shown that they may lead to gross underestimation of the importance of solar-to-electricity conversion efficiency when applied to photovoltaics. The importance of device efficiency is re-established under the treatment of the discount rate proposed here.
  Keywords: discount rate | risk | levelized cost of energy | photovoltaics


  چکیده فارسی:

  رویکرد هزینه انرژی سطح بندی شده(LCOE) امروزه، به ویژه در حوزۀ انرژی های تجدید پذیر، به رویکردی متداول تبدیل شده است. استدلال ما این است که هنگام ارزیابی هزینه انرژی سطح بندی شده، نرخ های در نظر گرفته شده برای استقراض و تنزیل، باید متفاوت باشند. افزون بر این، ما استدلال می نماییم که نرخ بدون ریسک باید هنگام ارزیابی و مقایسه هزینه انرژی میان تولیدکنندگان و تکنولوژی های گوناگون، به کار رود. تحلیل های اخیر نرخ بهرۀ یکسانی را برای استقراض و تنزیل به کار می بردند که منجر به کم برآورد نمودن هزینۀ استقراض کنندگان ریسک دار و حساست های تحریف شده هزینه نسبت به فاکتورهای مالی و غیر مالی می شود. به طور اخص، نشان می دهیم که آنها ممکن است هنگامی که برای فوتو ولتائیک به کار می روند، منجر به ناچیز شمردن کارایی تبدیل انرژی خورشیدی به الکتریسیته شوند. اهمیت کارایی دستگاه، تحت نحوۀ عمل نرخ تنزیل پیشنهادی مجدداً محقق می شود.
  کلمات کلیدی: نرخ تنزیل | ریسک | هزینه انرژی سطح بندی شده | فوتو ولتائیک.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 187 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  22500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer