مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی
 • مفهوم سازمانی توسعه منابع انسانی: نگاه پژوهشگران مدیریت منابع انسانی نسبت به HRD چگونه است؟

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مفهوم سازمانی توسعه منابع انسانی: نگاه پژوهشگران مدیریت منابع انسانی نسبت به HRD چگونه است؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Organizational Concept of Human Resource Development – How Human Resource Management Scholars View ‘HRD’ (Literature Review)


  منبع:

  Universal Journal of Management and Social Sciences Vol. 2, No.5; May 2012


  نویسنده:

  Dr. Muhammad Tariq Khan , Dr. Naseer Ahmed Khan, Khalid Mahmood


  چکیده انگلیسی:

  HRD is an important topic of present time. It is considered by management professionals, as sub discipline of HRM, but many researchers have, broadened the scope and integrated the concept of HRD by looking it from socioeconomic angle and giving it other dimension such as physical, intellectual, psychological, social, political, moral and spiritual development. However HRM professionals view it, in organizational context. And from HRM scholars’ viewpoint HRD in narrow concept consists of activities of training, education and skill building though all these terms themselves have meanings broader and deeper than their usual perceptions and in broader concept besides these activities also comprise activities like empowerment, awareness raising, team building, community mobilization and development, organization development, entrepreneurship development, sensitization and conscientisation, human resources planning and policies.


  چکیده فارسی:

  توسعه منابع انسانی یکی از مهمترین موضوعات زمان حاضر است. محققان مدیریت آن را به عنوان یک زیر مجموعه مدیریت منابع انسانی در نظر گرفته اند. اما اکثر محققان در تلاش برای توسعه اهداف منابع انسانی هستند و سعی می کنند که مفهوم توسعه منابع انسانی را از دیدگاه اجتماعی و اقتصادی تبیین نمایند و ابعاد با اهمیتی همچون بعد فکری، فیزیکی، اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و معنوی را ارائه کنند. در حالی که پژوهشگران مدیریت منابع سازمانی آن را در چارچوب سازمانی می نگرند. از دیدگاه محققان مدیریت منابع انسانی، HRD در یک مفهوم دقیق شامل فعالیت های یادگیری و اموزش و نوآوری می باشد. با این حال، تمام این اصطلاحات دارای معانی گسترده تر و عمیق تری از برداشت های معمول در اجتماع می باشند. علاوه بر این، توسعه منابع انسانی شامل فعالیت های گسترده ای همچون توانمندسازی، افزایش آگاهی، ایجاد گروه های تیمی، تجهیز و توسعه جامعه، توسعه سازمان، توسعه کارآفرینی، حساس سازی و شیوه های مربوط برنامه ریزی منابع انسانی را شامل می شود.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 99 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  13500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer