مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت منابع انسانی و عملکرد: تحلیل یک شبکه عصبی

  سال انتشار:

  2007


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت منابع انسانی و عملکرد: تحلیل یک شبکه عصبی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Human resource management and performance: A neural network analysis


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - European Journal of Operational Research 181 (2007) 453–467


  نویسنده:

  Eleni T. Stavrou , Christakis Charalambous, Stelios Spiliotis


  چکیده انگلیسی:

  This study utilizes an innovative research methodology (Kohonen’s Self-Organizing Maps) to explore a subject relatively understudied in Europe. It focuses on the connection between human resource management as a source of competitive advantage and perceived organizational performance in the European Union’s private and public sectors. While practices in these two sectors did not differ significantly, three diverse but overlapping HRM models did emerge, each of which involved a different set of EU member states. Training & Development practices were strongly related to performance in all three models and Communication practices in two. These results show the usefulness of an innovative technique when applied to research so far conducted through traditional methodologies, and brings to the surface questions about the universal applicability of the widely accepted relationship between superior HRM and superior business performance.
  Keywords: Kohonen self-organizing map (SOM) | Artificial neural network (ANN) | Human resource management | Performance


  چکیده فارسی:

  این پژوهش از سبک تحقیقاتی نواورانه، بهره می جوید (نقشه های خود سازمانی کوهن) به جهت کشف موضوعی نسبتا تحت بررسی در اروپا، بر ارتباط مابین مدیریت منابع انسانی به عنوان منبع مزیت رقابتی و برنامه های سازمانی مورد انبساز در بخش خصوصی و عمومی اتحادیه اروپا تمرکز دارد. در حالیکه، عملیات در این دو بخش به طور چشمگیری تفاوتی نداشت. سه الگوی متفاوت گوناگون بلکه همپوش HRM سر براورده که هر یک از انها، دسته مختلفی از دولت های عضو اتحادیه اروپا را در برداشت. عملیات اموزشی و گستردگی، در تمامی سه الگو به شدت مرتبط به اجرا و عملیات ارتباطی در دو الگو می بود. این نتایج فایده یک تکنیک نواورانه را به هنگان کاربرد پژوهش تاکون نشان می دهند که از طریق شیوه های سنتی به انجام رسیده اند و پرسش های سطحی راجع به قابلیت کاربردی به طور وسیع مورد قبول، مابین HRM برتر و برنامه های تجاری برتر را به همراه می اورد.
  واژگان کلیدی: نقشه های خود سازمانی کوهن (SOM) | (ANN) | مدیریت منابع انسانی | عملکرد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1338 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  13500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer