دانلود مقاله و خرید ترجمه:مبارزه با داراییِ تروریسم: سیاست اتحادیه اروپا، سازمان دولتي و سیاست ها

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی
 • مبارزه با داراییِ تروریسم: سیاست اتحادیه اروپا، سازمان دولتي و سیاست ها

  سال انتشار:

  2009


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مبارزه با داراییِ تروریسم: سیاست اتحادیه اروپا، سازمان دولتي و سیاست ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Combating the Financing of Terrorism: EU Policies, Polity and Politics


  منبع:

  EIPASCOPE 2009/2


  نویسنده:

  Miriam Allam and Damian Gadzinowski


  چکیده انگلیسی:

  This article discusses the activities and initiatives undertaken by the European Union in Combating the Financing of Terrorism (CFT). The introduction of programmes to counter the financing of terrorism are derived from pre-existing anti-money laundering programmes and were the first step taken by the US in its “war on terror” following 11 September 2001. As such, CFT has been the subject of considerable attention, and has given rise to new EU legislation and regulatory guidance to stop the flow of money to terrorist groups and to use the intelligence gathered from financial surveillance to identify and prosecute terrorists. The proposed counter-terrorism measures not only tighten controls on money transfers but also touch upon the highly sensitive issues of preventing the misuse of non-profit organisations by terrorists and the exchange of personal data. This article analyses the EU initiatives adopted (policies), the institutional framework for implementing the activities at the EU level (polity) and the wider consequences of this regulatory guidance on civil liberties (politics). While the European contribution to the “war on terror” is conventionally described as a matter of law enforcement and the execution of civilian and soft power, the article argues that the EU has gone beyond the international policy guidance, as revealed by the case of Kadi and al Barakaat. The article concludes that it is important to engage the public in a dialogue on liberty/security in order to reach a compromise on what is acceptable to manage the unease in the face of terrorist threats.


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی فعالیت ها و برنامه های اتحادیه اروپا در مبارزه با دارایی تروریسم (CFT) می پردازد. معرفی برنامه ها برای مقابله با دارایی تروریسم از برنامه های ضد پول شویی از پیش تعریف شده است و اولین گامِ ایالات متحده آمریکا در "جنگ با تروریست" است که در رخداد 11 سپتامبر 2001 بدان اشاره شده است. به این ترتیب، CFT موضوعی است که از توجه قابل قبولی در بحث قانون جدید اتحادیه اروپا و ارشاد نظارتی برای جلوگیری از جریان پول به گروه های تروریستی نشات گرفته و استفاده از اطلاعات، از نظارتِ دارایی برای شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار دادن تروریست ها جمع آوری شده است. اقدامات پیشنهادیِ مبارزه با تروریسم نه تنها کنترل سفت و سختی را بر انتقال پول انجام می دهد، بلکه با مسائل بسیار حساسی که از سوء استفاده از سازمان های غیر انتفاعی توسط تروریست ها و تبادل اطلاعات شخصی جلوگیری بعمل می آورد نیز در تماس است. این مقاله به تجزیه و تحلیل طرح های به تصویب رسیدهء اتحادیه اروپا (سیاست)، چارچوب سازمانی برای اجرای فعالیت هایی در سطح اتحادیه اروپا (سازمان دولتي) و نتایج گسترده تر از این راهنمایی های نظارتی در آزادی های مدنی (سیاست ها) می پردازد. در حالی که سهم اروپا از "جنگ با تروریست" مطابق ماده مصوبه در اجرای قانون و اجرای قدرت نظامی و نیروی ضعیف توصیف گردیده است، مقاله با توجه به نظرات KADI و Barakaat چنین استدلال می کند که اتحادیه اروپا فراتر از سیاست بین المللی پیش رفته است. نتیجهء مقاله بر این امر واقف است که اصل مهم برای تعامل و گفتگو با مردم در رابطه با آزادی / امنیت به منظور رسیدن به یک مصالحهء قابل قبول است که برای مدیریت در مواجهه با تهدیدات تروریستی ناراحتی ایجاب می کند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 41 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer