دانلود مقاله و خرید ترجمه:فرضیهء بیمه: نمونه ای از حسابرسی مشتریان KPMG

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی
 • فرضیهء بیمه: نمونه ای از حسابرسی مشتریان KPMG

  سال انتشار:

  2008


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فرضیهء بیمه: نمونه ای از حسابرسی مشتریان KPMG


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The insurance hypothesis: The case of KPMG’s audit clients


  منبع:

  Brown, Darryl Lee and Shu, Susan and Trompeter, Gregory M., The Insurance Hypothesis: The Case of KPMG's Audit Clients (December 1, 2008). Available at SSRN: http://ssrn.com/abstract=1339985


  نویسنده:

  Darryl Brown , Susan Shu , Greg Trompeter


  چکیده انگلیسی:

  Although many have argued that independent audits implicitly provide clients with a form of insurance (the “insurance hypothesis”), there is limited empirical evidence to support the existence and magnitude of this function. In August of 2005, after months of intense negotiations and discussions, KPMG entered into a settlement agreement with the Department of Justice, which ended widespread speculation of an impending federal indictment against the audit firm and the notion that the firm would suffer the same fate as Arthur Andersen. We argue that the circumstances surrounding the settlement provide a natural setting to test the insurance value provided by auditors. Our results show that, while BIG 4 non-KPMG client firms earn insignificant abnormal returns, KPMG client firms earn significantly positive abnormal returns during the days surrounding news of the settlement. We show that these positive abnormal returns vary cross-sectionally, and are more pronounced for KPMG client firms in greater financial distress and for those subject to greater litigation risk.


  چکیده فارسی:

  اگرچه بسیاری استدلال کرده اند که حسابرسی های مستقل بطور ضمنی مشتریان را با الگویی از بیمه ( "فرضیهء بیمه") تأمین می کنند، اما شواهد تجربی محدود شده ای برای حمایت از هستی و اهمیت این عملکرد وجود دارد. در آگوست سال 2005، پس از ماه ها مذاکرات و گفتگو های پرتنش، KPMG وارد توافقی مستعمره با وزارت دادگستری شد، که به حدس و گمان های فراوان و شایع قریب الوقوعی از کیفرخواست فدرال علیه شرکت حسابرسی و تصوری که شرکت از آن رنج می برد، همان سرنوشتی که آرتور اندرسن بدان دچار شد پایان داد. ما استدلال می کنیم که شرایط اطراف این توافقنامه، یک محیط طبیعی جهت ارائه آزمایش ارزش بیمه توسط حسابرسان را فراهم می نماید. نتایج نشان می دهند، با وجود آنکه مشتریان شرکت BIG 4 non-KPMG گزارشات غیرمعمول ناچیزی را دریافت نمودند، ولی مشتریان شرکت KPMG بطور قابل توجهی گزارشات غیرمعمول مثبتی را در طول روزهایی که در احاطهء خبرهایی از توافقنامه بودند را دریافت نمودند. ما نشان میدهیم که این گزارش غیرمعمول مثبت تفاوت مقطعی را بهمراه دارد، و برای مشتریان شرکت KPMG که در بحران مالی شدید و کسانی که در معرض خطر بیشتر دادخواهی قرار دارند بسیار چشمگیر بوده است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 30
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 65 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer