دانلود مقاله و خرید ترجمه:رفتارگرایان مقتدر و کمکهای آنها

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی
 • رفتارگرایان مقتدر و کمکهای آنها

  سال انتشار:

  0


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رفتارگرایان مقتدر و کمکهای آنها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Important behaviorists and their contributions


  منبع:

  -


  نویسنده:

  Ivan P. Pavlov


  چکیده انگلیسی:

  Ivan P. Pavlov (1849-1936), the Russian physician and physiologist, and 1904 Noble prize laureate, serendipitously discovered classical or respondent conditioning in the late 19 century. Here is the standard procedure for producing it. First, select a neutral stimulus and an animal (human or nonhuman), for example, a dog. Animals often respond with a startle response to unusual stimuli. So, it is important to make sure that a selected stimulus is really neutral, that is, one the animal normally ignores. Common neutral stimuli used for conditioning are a light or the sound of a bell or buzzer. To ensure that is neutral for the selected animal, the stimulus is repeatedly presented to the animal until it is consistently ignored. That maneuver is called stimulus habituation, or adaptation.


  چکیده فارسی:

  ایوان پاولوف (1849-1936)، پزشک روسی و فیزیولوژیست است، و در سال 1904 برنده جایزه نوبل شد که بطور غیر مترقبه ای شرطی سازی کلاسیک یا پاسخگر را در اواخر قرن 19 کشف کرده بود. در اینجا به روش استاندارد برای این اثر خواهیم پرداخت. نخست، یک محرک خنثی و یک جاندار (انسان یا غیرانسان) را انتخاب می کنیم، مثلأ، سگ. حیوانات اغلب با یک واکنش ناگهانی و ترس به محرک های غیر معمول خود پاسخ می دهند. بنابراین بسیار مهم است که مطمئن شویم محرک انتخاب شده به راستی خنثی است، که یک جاندار معمولأ نادیده گرفته می شود. همهء محرک های خنثی که برای شرطی سازی مورد استفاده قرار می گیرند، نور و صدای زنگ و یا سوت هستند. برای اطمینان از اینکه حیوانات انتخاب شده خنثی اند، محرک مکررأ تا زمانی که حیوان بطور مداوم آن را نادیده بگیرد برایش به نمایش گذاشته می شود. این مهارت عمل را خوگیری محرک، یا سازگاری می نامند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 45 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer