دانلود مقاله و خرید ترجمه:الگوریتم مسیریابی مبتنی بر خوشه چند مسیره برای شبکه های بی سیمی چندگامی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم
 • الگوریتم مسیریابی مبتنی بر خوشه چند مسیره برای شبکه های بی سیمی چندگامی

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  الگوریتم مسیریابی مبتنی بر خوشه چند مسیره برای شبکه های بی سیمی چندگامی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Cluster-based Multi-path Routing Algorithm for Multi-hop Wireless Network


  منبع:

  International Journal of Future Generation Communication and Networking, 2010


  نویسنده:

  Jie Zhang, Choong Kyo Jeong, Goo Yeon Lee, Hwa Jong Kim


  چکیده انگلیسی:

  Multi-path routing has been studied widely in wired networks. Multipath routing is known to increase end-to-end throughput and provide load balancing in wired networks. However, its advantage is not obvious in wireless multi-hop network because the traffic along the multiple paths may interfere with adjacent paths. In the paper, we introduce a new multi-path routing scheme, Cluster-Based Multi-Path Routing for multi-hop wireless networks. The main idea of the proposed routing scheme is to extend the hop-by-hop multi-path to a cluster-by-cluster multi-path. In cluster network, each cluster can work independently from other clusters and hence reduce interference. The purpose of the proposed scheme is to find a less interfering path for wireless multi-hop networks. We also showed the throughput improvement of the proposed scheme through simulations.
  Keywords: cluster-based routing | multi-path | multi-hop | interference | pathID


  چکیده فارسی:

  مسیر یابیِ چند مسیره به طور گسترده ای در شبکه های سیمی مورد مطالعه قرار گرفته است. مسیر یابیِ چند مسیره جهت افزایش ظرفيت پذيرش انتها به انتها شناخته شده است و تعادل بار در شبکه های سیمی را ارائه می دهد. با این حال، مزیت آن در شبکه های بی سیم چندگامی آشکار نیست، چرا که ترافیک در امتداد مسیرهای چندگانه ممکن است با راه های مجاور تداخل داشته باشد. در این مقاله، یک طرحِ مسیر یابیِ چند مسیره را معرفی می نماییم، الگوریتمِ مسیریابیِ مبتنی بر خوشه چند مسیره برای شبکه های بی سیمیِ چندگامی. ایده اصلی در چنین طرحِ پیشنهادی از مسیریابی، به توسعهء گام به گامِ چند مسیره و گروه به گروهِ چند مسیره می پردازد. در این شبکه ، هر گروه می تواند به طور مستقل با دیگر گروه ها کار کند و از این رو منجر به کاهش تداخل گردد. هدف از چنین طرح پیشنهادی در جهت پیدا نمودنِ یک مسیر کم مداخله گر برای شبکه های چندگامیِ بی سیمی است. همچنین ما بهبود ظرفیت توانشِ این طرحِ پیشنهادی را با استفاده از شبیه سازی نشان دادیم.
  کلمات کلیدی: مسیریابی مبتنی بر خوشه | چند مسیره | چندگامی | تداخل/پارازیت | ID مسیر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 302 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer