دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاخیر سازگار با شبکه

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه
 • تاخیر سازگار با شبکه

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاخیر سازگار با شبکه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Delay Tolerant Network


  منبع:

  International Journal of Emerging Technology and Advanced Engineering, Volume 3, Issue 12, December 2013


  نویسنده:

  Bijal Patel, Krupa Dave, Vyomal Pandya


  چکیده انگلیسی:

  There is no complete network from source to destination in intermediately connected mobile networks which is also called as sparse wireless networks. Those types of networks are categorized in delay tolerant networks. Wildlife tracking sensor networks, military networks, interplanetary networks and an exotic media networks are those networks that follow the above paradigm. In this, conventional routing protocol schemes would fail. To understand such type of networks researchers have suggested using flooding based schemes. In flooding based schemes delivery probability is high because they randomly send the request to its entire neighbor and so that they waste a lot of energy and significantly degrades their performance. We introduce different types of routing schemes which is based on flooding strategy.
  Keywords: Delay Tolerant Networks | Routing


  چکیده فارسی:

  بطور متوسط هیچ شبکهء تکمیلی ای از منبع به مقصد در شبکه هایِ متصل به تلفنِ همراه وجود ندارد، از آنجایی که آنها را شبکه های بی سیمیِ نامتراکم هم می نامند. آن نوع از شبکه ها در شبکه های تاخیر سازگار با آنها طبقه بندی شده اند. ردیابیِ شبکه های حسگر، شبکه های نظامی، شبکه های بین سیاره ای و شبکه های رسانه های بیگانه؛ شبکه هایی هستند که به دنبال الگوهای برتر می باشند. در اینجا، طرح پروتکلِ مسیریابیِ متداول شکست خواهد خورد. برای درک چنین شبکه هایی، محققان با استفاده از طرح های بسیار زیاد پیشنهاداتی را ارائه دادند. احتمالأ چنین طرحی در طبقات بالاتری به اجرا خواهد رسید، چرا که آنها به طور تصادفی درخواستهایی را به تمام افراد همجوارِ خود ارسال نمودند، بطوریکه آنها مقدار زیادی انرژی را هدر دادند و بطور قابل توجهی عملکردشان را كم ارزش تلقی نمودند. ما انواع مختلفی از طرح های مسیریابی که در این استراتژی اجرایی می شود را معرفی نمودیم.
  کلمات کلیدی: تاخیر سازگار با شبکه | مسیریابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 38 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer