دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک روش قوی و جدید برای سیستم تشخیص پلاک برپایه تشخیص الگو

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر
 • یک روش قوی و جدید برای سیستم تشخیص پلاک برپایه تشخیص الگو

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک روش قوی و جدید برای سیستم تشخیص پلاک برپایه تشخیص الگو


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A novel and robust method for automatic license plate recognition system based on pattern recognition


  منبع:

  ACSIJ Advances in Computer Science: an International Journal, Vol. 2, Issue 3, No. , 2013, ISSN : 2322-5157


  نویسنده:

  Reza Azad, Fatemeh Davami and Babak Azad


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, for finding the place of plate, a real time and fast method is expressed. In our suggested method, the image is taken to HSV color space; then, it is broken into blocks in a stable size. In frequent process, each block, in special pattern is probed. With the appearance of pattern, its neighboring blocks according to geometry of plate as a candidate are considered and increase blocks, are omitted. This operation is done for all of the uncontrolled blocks of images. First, all of the probable candidates are exploited; then, the place of plate is obtained among exploited candidates as density and geometry rate. In probing every block, only its lip pixel is studied which consists 23.44% of block area. From the features of suggestive method, we can mention the lack of use of expensive operation in image process and its low dynamic that it increases image process speed. This method is examined on the group of picture in background, distance and point of view. The rate of exploited plate reached at 99.33% and character recognition rate achieved 97%.

  Keywords: license plate recognition | HSV | Character segmentation | Character recognition.


  چکیده فارسی:

  این مقاله برای یافتن یک مکان پلاک ، یک روش سریع و بهنگام را بیان کرده است. در روش پیشنهاد ما ، تصویر به فضای رنگ HSV اتخاذ شده است ؛ سپس ، این به بلوکهایی در اندازه ثابتی تقسیم شده است. در فرآیند تکرار ، هر بلوک ، در نمونه ویژه جستجو شده است. با ظهور نمونه ، بلوکهای همسایه آنها مطابق با هندسه پلاک به عنوان کاندید در نظر گرفته شده اند و افزایش بلوکها حذف شده است. این عملیات برای همه بلوکهای کنترل نشده تصاویر انجام شده است . اول ، همه نامزدهای قابل جستجو بهره برداری شده اند؛ سپس ، مکان پلاک در میان نامزدهای بهره برداری شده به شکل چگالی و نرخ هندسی بدست آمده اند. در کاوش هر بلوک ، تنها پیکسل لبه آن مطالعه شده است که مرکب از 23.44% از سطح بلوک است. از منظرهای روش پیشنهاد شده ، ما میتوانیم فقدن استفاده از عملکرد پر هزینه در پردازش تصویر و حرکت کم آن را اشاره کنیم که این سرعت پردازش تصویر را افزایش می دهد . این روش بر گروه تصاویری در چشم انداز ، فاصله و نقطه نظر بررسی شده اند. نرخ بهره برداری پلاک به 99.33% دست یافته است و نرخ شناسایی کاراکتر 97% دست یافته است .
  کلمات کلیدی : شناسایی پلاک | HSV | قطعه بندی کاراکتر | شناسایی کاراکتر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 731 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله بسیار عالی در زمینه پردازش تصویر و تشخیص پلاک خودرو
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer