دانلود مقاله و خرید ترجمه:ظرفیت شبکه های بی سیم

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم
 • ظرفیت شبکه های بی سیم

  سال انتشار:

  2000


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ظرفیت شبکه های بی سیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Capacity of Wireless Networks


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON INFORMATION THEORY, VOL. 46, NO. 2, MARCH 2000


  نویسنده:

  Piyush Gupta, Student Member, IEEE, and P. R. Kumar, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  When identical randomly located nodes, each capable of transmitting at bits per second and using a fixed range, form a wireless network, the throughput ( ) obtainable by each node for a randomly chosen destination is log bits per second under a noninterference protocol. If the nodes are optimally placed in a disk of unit area, traffic patterns are optimally assigned, and each transmission’s range is optimally chosen, the bit–distance product that can be transported by the network per second is ( ) bit-meters per second. Thus even under optimal circumstances, the throughput is only bits per second for each node for a destination nonvanishingly far away. Similar results also hold under an alternate physical model where a required signal-to-interference ratio is specified for successful receptions. Fundamentally, it is the need for every node all over the domain to share whatever portion of the channel it is utilizing with nodes in its local neighborhood that is the reason for the constriction in capacity. Splitting the channel into several subchannels does not change any of the results. Some implications may be worth considering by designers. Since the throughput furnished to each user diminishes to zero as the number of users is increased, perhaps networks connecting smaller numbers of users, or featuring connections mostly with nearby neighbors, may be more likely to be find acceptance.
  Index Terms: Ad hoc networks | capacity | multihop radio networks | throughput | wireless networks.


  چکیده فارسی:

  زمانی که گره های واقع شده تصادفی مشابه n ، که هر کدام دارای قابلیت انتقال در بیت های w در هر ثانیه می باشند و از دامنه ثابتی استفاده می کنند، شبکه بی سیم را شکل داده، خروجی توسط هر گره برای مقاصد انتخابی تصادفی برابر با بیت در ثانیه تحت پروتکل عدم مداخله می باشد. اگر گره ها بصورت بهینه در دیسک ناحیه واحد قرار گیرند، الگوهای ترافیک به صورت بهینه ای تعیین شده، و هر محدوده انتقال به طور بهینه انتخاب می شود. حاصل بیت- فاصله که توسط شبکه در هر ثانیه انتقال می یابد برابر با بیت متر در هر ثانیه می باشد. بنابراین، حتی تحت شرایط بهینه، این خروجی تنها بیت در هر ثانیه برای هر گره در ارتباط با مقصد به طور آشکاری دورتر می باشد. نتایج مشابهی نیز تحت مدل فیزیکی دیگر قرار داشته که نسبت سیگنال مورد نیاز برای مداخله برای پذیرش موفق، مشخص می باشد. به طور بنیادین، برای تمام گره ها در سرتاسر دامنه مهم می باشد تا به اشتراک بخشی از کانال هایی که برای گره ها در بخش های مجاور بکار می گیرد، بپردازد، و این دلیل برای محدودیت در ظرفیت می باشد. تقسیم بندی کانال به چندین کانال فرعی هیچ یک از این نتایج را تغییر نمی دهد. بعضی از کاربردها، ارزش ملاحظه شدن توسط طراحان را دارند. چون خروجی ایجاد شده برای هر کاربر زمانی که تعداد کاربران افزایشی را نشان می دهد، به صفر کاهش می یابد، احتمالا شبکه هایی که با تعداد کمتری از کاربران رابطه برقرار می کنند، و یا اکثرا ارتباطاتی را با بخش های مجاور برقرار می کنند، احتمال بیشتری برای ان ها وجود دارد تا پذیرش را دریافت کنند.
  کلیدواژه ها- شبکه ادهاک | ظرفیت | شبکه های رادیویی چندگامه | خروجی | شبکه های بی سیم


  سطح: دشوار
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 60

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1109 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله پایه ای، جامع و کامل اما بسیار سنگین و پرفرمول در زمینه شبکه های بی سیم و ادهاک می باشد. این مقاله در حد پایان نامه کارشناسی می باشدو می توان از ان استفاده کرد. همچنین برای استفاده به عنوان یک مقاله پایه ای برای پایان نامه ارشد  و دکتری و کسانی که می خواهند مقاله بنویسند عالی می باشد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer