دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر پروتکل های مسیریابی برای شبکه ادهاک سیار

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های ادهاک
 • مروری بر پروتکل های مسیریابی برای شبکه ادهاک سیار

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر پروتکل های مسیریابی برای شبکه ادهاک سیار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Survey of Routing Protocols for Mobile Ad-hoc Network


  منبع:

  International Journal of Information and Communication Technology Research, Volume 1 No. 6, October 2011


  نویسنده:

  Humayun Bakht


  چکیده انگلیسی:

  Routing is a challenging issue in mobile ad-hoc network. Concerning routing various solutions have been reported. In this context, only few of the proposed solutions are commonly evaluated and less attention has been paid to mention some other schemes. The contribution of this paper is to critically analyze most of the routing protocols which are reported in the available literature. This will help in having a wider understanding of the problem domain and can also be used to develop or some new or to extend already proposed schemes.
  Keywords: component | MANET | Routing Protocols | MAODDP | On-Demand Routing | Tables Driven Routing | Hybrid Routing


  چکیده فارسی:

  مسیریابی یک موضوع چالش انگیز در شبکه ادهاک سیار می باشد. در ارتباط با مسیریابی راه حل های مختلفی گزارش شده است. در این مورد، تنها تعدادی از راه حل های پیشنهاد داده شده به صورت رایج مورد ارزیابی قرار می گیرد و توجه کمتری به اشاره به برخی از طرح های دیگر معطوف می گردد. همکاری و هم بخشی مربوط به این مقاله عبارت است از آنالیز معین برای پروتکل های مسیریاب که در مقاله در دسترس گزارش شده است. این برای داشتن یک فهم وسیع از حیطه مساله امیدوار کننده خواهد بود و همچنین می تواند برای ارتقا یا چیزهای جدید یا گستردگی طرح های پیشنهاد داده شده مورد استفاده قرار بگیرد.
  کلمات کلیدی: اجزا | شبکه های ادهاک سیار | پروتکل های مسیریابی | MAODDP | مسیریابی براساس تقاضا | مسیریابی جدول ها | مسیریابی ترکیبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 72 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله مروری یا survey در خصوص شبکه های ادهاک. این مقاله تمامی پروتکل های موجود مسیریابی را مورد بررسی قرار داده و یک مرجع عالی و جامع می باشد.

  همانطوری که می دانید مقالات مروری بهترین مقالات در هر زمینه می باشند که معمولا جز معتبرترین مقالات بوده و ارجاعات زیادی به ان ها صورت می گیرد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer