دانلود مقاله و خرید ترجمه:ترکیب سنی و تخمین سن از طریق چهره: یک بررسی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده هوش مصنوعی
 • ترکیب سنی و تخمین سن از طریق چهره: یک بررسی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ترکیب سنی و تخمین سن از طریق چهره: یک بررسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Age Synthesis and Estimation via Faces: A Survey


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON PATTERN ANALYSIS AND MACHINE INTELLIGENCE, VOL. 32, NO. 11, NOVEMBER 2010


  نویسنده:

  Yun Fu, Member, IEEE, Guodong Guo, Senior Member, IEEE, and Thomas S. Huang, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  Human age, as an important personal trait, can be directly inferred by distinct patterns emerging from the facial appearance. Derived from rapid advances in computer graphics and machine vision, computer-based age synthesis and estimation via faces have become particularly prevalent topics recently because of their explosively emerging real-world applications, such as forensic art, electronic customer relationship management, security control and surveillance monitoring, biometrics, entertainment, and cosmetology. Age synthesis is defined to rerender a face image aesthetically with natural aging and rejuvenating effects on the individual face. Age estimation is defined to label a face image automatically with the exact age (year) or the age group (year range) of the individual face. Because of their particularity and complexity, both problems are attractive yet challenging to computer-based application system designers. Large efforts from both academia and industry have been devoted in the last a few decades. In this paper, we survey the complete state-of-the-art techniques in the face image-based age synthesis and estimation topics. Existing models, popular algorithms, system performances, technical difficulties, popular face aging databases, evaluation protocols, and promising future directions are also provided with systematic discussions.
  Index Terms: Face aging | age estimation | age synthesis | age progression | survey.


  چکیده فارسی:

  سن انسان، به عنوان یکی از خصوصیات فردی مهم، که می تواند مستقیما توسط طرح های متمایزی که از حالت چهره ناشی می گردد، تشخیص داده شود. به دلیل پیشرفت های سریع در گرافیک کامپیوتر و دید ماشینی، ترکیب سنی مبتنی بر کامپیوتر و برآورد آن از طریق چهره ها، اخیرا به عنوان موضوع رایج خاصی تبدیل شده که این به دلیل ظهور برنامه های کاربردی حقیقی زیادی در همانند هنرهای بدیعی، مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی، کنترل امنیتی و نظارت بر نظارت، زیست سنجی، سرگرمی و هنر بدیعی می باشد. ترکیب سنی به معنی بازتفسیر تصویرچهره از نظر زیباشناختی به همراه روند پیری طبیعی و تاثیرات جوان سازی بر روی چهره فرد می باشد. برآورد سن بر مبنای دسته بندی تصویرچهره به صورت اتوماتیک با در نظر گرفتن سن دقیق (سال) یا گروه سنی (محدوده سنی) چهره افراد، تعریف می گردد. به دلیل جزییان و پیچیدگی ، هر دو مسئله دارای جذابیت بوده، با این وچود برای طراحان سیستم برنامه های کاربردی بر مبنای کامپیوتر را به چالش می کشد. تلاش های زیادی در بخش های علمی و صنعتی در طی چند دهه گذشته به این موضوع اختصاص داده شده است. در این مقاله، به بررسی تکنیک های امروزی در ترکیب سنی بر مبنای تصویرو موضوعات برآورد می پردازیم. مدل های موجود، الگوریتم های رایج، عملکردهای سیستم، مشکلات فنی، پایگاه داده عمومی پیر شدن چهره، پروتکل های ارزیابی، و مسیرهای های نوید بخش آینده، با بحث های نظامند مد نظر قرار می گیرد.
  کلمات کلیدی: پیری چهره | برآورد سن | ترکیب سنی | توالی سن | بررسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 59

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 3109 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  40000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله بسیار عالی و کامل (survey) در زمینه هوش مصنوعی و سیستم های خبره تخمین سن انسان. کافی است نگاهی به تعداد مراجع (175 مرجع) این مقاله بیاندازید تا به اعتبار ان پی ببرید. این مقاله یک مقاله مرجع و بسیار معتبر در این زمینه می باشد. به تنهایی می تواند به عنوان یک پایان نامه مورد استفاده قرار گیرد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer