دانلود مقاله و خرید ترجمه:فیوژن داده های غیرهمزمان با فیلتر کردن موازی قاب

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات
 • فیوژن داده های غیرهمزمان با فیلتر کردن موازی قاب

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فیوژن داده های غیرهمزمان با فیلتر کردن موازی قاب


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Asynchronous Data Fusion With Parallel Filtering Frame


  منبع:

  I.J. Information Technology and Computer Science, 2011, 3, 43-49


  نویسنده:

  Na Li, Junhui Liu


  چکیده انگلیسی:

  This paper studies the design of data fusion algorithm for asynchronous system with integer times sampling. Firstly, the multisensor asynchronous samplings is mapped to the basic axis, accordingly a sampling sequence of single sensor can be taken. Secondly, aiming at the sensor with the densest sampling points, the modified parallel filtering is given. Afterwards, the sequential filtering fusion method is introduced to deal with the case that there are multiple mapped measurements at some sampling point. Finally, a novel parallel filtering fusion algorithm for asynchronous system with integer times sampling is proposed. Besides, a judgment scheme to distinguish measurement number at every sampling point in the fusion period is also designed. One simple computer numerical value simulation is demonstrated to validate the effectiveness of the judgment scheme and the proposed asynchronous fusion algorithm.
  Index Terms: data fusion | asynchronous system | integer times sampling | parallel filtering | sequential filtering


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی طرح الگوریتم فیوژن داده برای سیستم غیرهمزمان با نمونه برداری زمان عدد صحیح می پردازد. ابتدائا، نمونه برداری اسنکرون چندحسگری برای محور اصلی مد نظر قرار گرفته، و بر این اساس توالی نمونه برداری خسگر مجزا مد نظر قرار داده می شود. دوم اینکه، با مد نظر قرار دادن حسگرهایی با نقاط نمونه برداری متراکم، فیلترینگ پارالل اصلاح شده، داده می شود. بعد از ان، روش فیوژن فیلترینگ متوالی معرفی می شود تا در ارتباط با مواردی باشد تا نگاشت اندازه گیری متعددی در بعضی از نقاط نمونه برداری وجود داشته باشد. در نهایت، الگوریتم فیلترینگ پارالل جدید برای سیستم اسنکرون با نمونه برداری زمان های عدد صحیح مطرح گردد. علاوه بر این، طرح مشخصی برای تفکیک ارقام اندازه گیری در هر نقطه نمونه برداری در دوره فیوژن مطرح می گردد. شبیه سازی ارقام عددی کامپیوتری ساده ارائه شده تا به تایید کارایی طرح مورد نظر و الگوریتم فیوژن اسنکرون مطرح شده بپردازد.
  کلمات کلیدی: فیوژن داده | سیستم غیرهمزمان | نمونه برداری زمانی عددی | فیلتر کردن موازی | فیلترکردن متوالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 745 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer