دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی روش آموزش و یادگیری در مطالعات اسلامی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش و پرورش
 • ارزیابی روش آموزش و یادگیری در مطالعات اسلامی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی روش آموزش و یادگیری در مطالعات اسلامی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An assessment of teaching and learning methodology in Islamic studies


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 59 ( 2012 ) 618 – 626


  نویسنده:

  Muhamad Faisal Ashaaria,*, Zainab Ismaila, Anuar Puteha, Mohd Adib Samsudina, Munawar Ismaila, Razaleigh Kawangita, Hakim Zainala, Badlihisham Mohd Nasira & Mohd Ismath Ramzib


  چکیده انگلیسی:

  During the last century, there have been critiques targeted at methodology related to teaching and learning of Islamic studies, in particular towards the failure to effectively respond to the challenges brought by contemporary needs in this modern world. As a religion embraced by one fifth of the world’s population, there is a real need for Islamic studies to re-vamp its methodology and approach in order to ensure its continuous relevance and as a response to the demands exerted by the globalization and presented by the modernity. Since the late 1970s, Islamic scholars have seriously discussed this failure and have suggested a multitude of action plans to address the weakness. This paper discusses various stands taken by Islamic scholars in this issue and suggests ways to improve the method of teaching and learning of Islamic studies.
  Keywords: Al-dakwah | islamic critical thinking | islamic education | islamic studies | modernity


  چکیده فارسی:

  طی قرن های گذشته، نقد هایی در رابطه با روش آموزش و یادگیری مطالعات اسلامی، خصوصا در رابطه با ناتوانی در واکنش موثر به چالش ها یی که با نیازهای کنونی در این جهان مدرن به ارمغان آورده شده ، انجام شده است . به عنوان دینی که توسط یک پنجم از جمعیت جهان پیروی میشود ، تدوین و بازسازی رویکرد و روش های مطالعات اسلامی به منظورحصول اطمینان از ارتباط مستمر خود و به عنوان پاسخ به خواسته های اعمال شده با جهانی شدن و ارائه شده توسط مدرنیته یک نیاز ضروری محسوب میشود . در اواخر دهه 1970 ، دانشمندان اسلامی با جدیت تمام این ناتوانی را مورد قرا دادند و انبوهی از طرح های عملیاتی را برای مقابله با این ضعف پیشنهاد کردند . این مقاله به بررسی عناوین مختلفی می پردازد که توسط دانشمندان اسلامی در این بحث قرار گرفته و راهکارهایی را به منظور بهبود روش تدریس و یادگیری مطالعات اسلامی نشان می دهد.
  کلمات کلیدی: الدکواه | افکار انتقادی اسلامی | آموزش اسلامی | مطالعات اسلامی | مدرنتیته


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 86 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer