مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک
 • طراحی و تجزیه و تحلیل ضرب کننده کم توان و کمپرسور 2 : 4 با استفاده از منطق آدیاباتیک

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طراحی و تجزیه و تحلیل ضرب کننده کم توان و کمپرسور 2 : 4 با استفاده از منطق آدیاباتیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Design and Analysis of Low Power Multipliers and 4:2 Compressor Using Adiabatic Logic


  منبع:

  International Journal of Emerging Technology and Advanced Engineering, Volume 3, Issue 1, January 2013


  نویسنده:

  Vijayasalini. P1, Nirmal kumar. R2, Dhivya. S. P3, Dr. G.M. Tamilselvan


  چکیده انگلیسی:

  For high speed applications, a huge number of adders or compressors are to be used in multiplications to perform the partial product addition. In this paper a new approach of reducing power for a given system is developed that is adiabatic logic. The Array multiplier, Vedic 4x4 multiplier and 8x8 multiplier are designed using energy recovery logic in the inverter. The number of adders is reduced by introducing special kind of adders that are capable to add five/six/seven bits per decade. These adders are called compressors. A 4:2 compressor is developed using adiabatic logic for multiplier in order to reduce the power with facilitation of low power logic technique. The Vedic multiplier is designed using the compressor and the power results are obtained using TANNER EDA 12.0 tool. This paper presents a novel scheme for analysis of low power multipliers using adiabatic logic in inverter and in the compressor.
  Keywords: Adiabatic logic | Compressor | Multipliers.


  چکیده فارسی:

  برای برنامه های کاربردی سرعت بالا، در ضرب کننده برای انجام جمع حاصلضرب جزئی از تعداد زیادی جمع کننده یا کمپرسور استفاده شده است. در این مقاله روش جدیدی برای کاهش توان برقی یک سیستم معین توسعه یافته که منطق آدیاباتیک نام دارد. ضرب کننده آرایه، ضرب کننده 4X4 ودیک و ضرب کننده 8X8 با استفاده از منطق بازیابی انرژی در اینورتر طراحی شده اند. تعداد جمع کننده ها با معرفی نوع خاصی از جمع کننده که در هر دهه قادر به اضافه کردن پنج/ شش/ هفت بیت می باشد، کاهش می یابد. این جمع کننده ها کمپرسور نامیده می شوند. یک کمپرسور 2 : 4 با استفاده از منطق آدیاباتیک در ضرب کننده و به منظور کاهش قدرت بوسیلة تسهیل روش منطق کم توان توسعه یافته است. ضرب کننده ودیک با استفاده از کمپرسور طراحی شده و نتایج توان برقی با استفاده از ابزار TANNER EDA 12.0 به دست آمده است. این مقاله با استفاده از منطق آدیاباتیک در اینورتر و کمپرسور، طرح جدیدی را برای تجزیه و تحلیل مالتی پلایرهای کم قدرت ارائه می نماید.
  واژه های کلیدی: منطق آدیاباتیک | کمپرسور | ضرب کننده ها.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 471 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer