دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش دانشگاه در توسعه کارآفرینی چینی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی
 • نقش دانشگاه در توسعه کارآفرینی چینی

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش دانشگاه در توسعه کارآفرینی چینی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The university’s role in developing Chinese entrepreneurship


  منبع:

  emerald - Journal of Chinese Entrepreneurship, Vol. 3 No. 3, 2011, pp. 175-184


  نویسنده:

  Alistair R. Anderson


  چکیده انگلیسی:

  Purpose – The purpose of this paper is to review the existing literature and conceptual developments to explore how and why universities should teach entrepreneurship. Design/methodology/approach – This is a theoretical paper which draws on the rich seam of existing literature to develop theory about enterprise education purpose and pedagogy. Findings – Universities are uniquely able to provide the right sort of education that will produce “better” entrepreneurs. In turn, these better entrepreneurs are better enabled to produce and successfully implement the innovation that drives economic growth. Practical implications – These are twofold. The paper raises awareness of the importance of the university’s role for developing the right sort of entrepreneurship. It also highlights important pedagogic points that will realise the full potential of a university entrepreneurial education. Originality/value – The paper largely synthesises existing work, but conceptualises and presents the material in a new way.
  Keywords: Graduate entrepreneurship | Entrepreneurship education | Entrepreneurs | Universities | China


  چکیده فارسی:

  هدف: هدف این مقاله بررسی متون موجود و توسعه های مفهومی برای بررسی چگونگی و چرائی این موضوع است که دانشگاه باید کارافرینی را تدریس کند. طراحی/متدولوژی/رویکرد : این یک مقاله تئوریک است که بر مبنای متون موجود ، تئروی درمورد هدف و فن آموزش است. یافته ها : دانشگاه ها می توانند نوع آموزش مناسبی که کارافرینان " بهتری" را فراهم می کنند به صورت منحصر به فردی تولید کنند و به نوبه خود این کارافرینان بهتر می توانند نوآورانه که رشد اقتصادی را تولید می کند و با موفقیت بیشتری همراه است، را به وجود بیاورند. اثرات عملی : این اثرات دوگانه هستند. این مقاله آگاهی از اهمیت نقش دانشگاه برای توسعه نوع مناسب کارافرینی را افزایش می دهد و بر اهمیت نکات آموزشی مهم که پتانسیل کامل یک آموزش کارافرینی دانشگاه را محقق خواهد کرد تاکید می کند اصالت/ارزش – این مقاله تا حد زیادی کارهای موجود را در کنار هم قرار می دهد اما مواد را به شکل جدیدی مفهوم سازی کرده و ارائه می کند
  واژه های کلیدی : کارافرین فارغ التحصیل | آموزش کارافرینی | کارافرینان | دانشگاه ها | چین
  نوع مقاله : مقاله تحقیقی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 26 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:




اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer