دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزش برنامه ریزی کسب و کار قبل از راه اندازی- دیدگاه تصمیم نظری

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی
 • ارزش برنامه ریزی کسب و کار قبل از راه اندازی- دیدگاه تصمیم نظری

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزش برنامه ریزی کسب و کار قبل از راه اندازی- دیدگاه تصمیم نظری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The value of business planning before start-up - A decision-theoretical perspective


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Business Venturing (2011)


  نویسنده:

  Anne Chwolka , Matthias G. Raith


  چکیده انگلیسی:

  In this paper we analyze business planning from the perspective of the nascent entrepreneur. We measure its value for the entrepreneur at the point where he must decide whether or not to plan, and we contrast our results with empirical studies that compare firms' performance after market entry. Within a formal decision-theoretical framework we show that the value of planning is driven by the possibility of evaluating alternative actions and being able to improve strategies. Before market entry, the main purpose of evaluation is to pursue good and terminate bad business ideas. We show how the value of planning is determined by the venture under consideration and how it depends on the quality of planning. Our theoretical model yields several behavioral and statistical implications that we compare with empirical observations found in the literature. In particular, we show how our model of rational decision making can be used to explain important hypotheses and contradictory observations that have fueled the debate on business planning.
  Keywords: Business plan | Start-ups | Entrepreneurship | Decision Making | Uncertainty


  چکیده فارسی:

  در این مقاله برنامه ¬ریزی کسب و کار را از دیدگاه کارآفرین نوظهور تجزیه و تحلیل می¬کنیم. ما ارزش برنامه¬ ریزی کسب و کار را برای کارآفرین در جایی که باید تصمیم بگیرد که آیا برنامه¬ ریزی کند یا خیر اندازه¬گیری می¬کنیم و نتایج بحث مان را با مطالعات تجربی که عملکرد سازمان ها را بعد از ورود به بازار مقایسه می¬کند، می¬سنجیم. با کمک یک قالب کاری تئوریک تصمیم¬ گیری رسمی نشان می¬دهیم که ارزش برنامه¬ ریزی از امکان ارزیابی اقدامات متناوب و قدرتمند شدن (توانا شدن) برای بهبود استراتژی ناشی می¬شود. قبل از ورود به بازار، علت اصلی ارزیابی، دنبال کردن ایده¬های خوب کسب و کار و خاتمه داده ایده های بد است. نشان می¬دهیم که چگونه ارزش برنامه¬ ریزی در برابر کسب و کار مورد ملاحظه تعیین می¬شود و چگونه به کیفیت برنامه¬ ریزی بستگی دارد. مدل تئوریک ما، چندین کاربرد آماری و رفتاری را نتیجه داد که با ملاحظات (مشاهدات) تجربی آورده شده در ادبیات مقایسه می¬کنیم. به خصوص نشان می¬دهیم چگونه مدل تصمیم¬گیری عقلائی ¬مان می تواند برای توضیح فرضیات مهم و مشاهدات متناقص که بحث برنامه¬ریزی کسب و کار را تقویت کرده¬اند، به¬کار گرفته شود.
  کلمات کلیدی: برنامه کسب و کار | راه اندازی | کارافرینی | تصمیم گیری | عدم قطعیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 192 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer