دانلود مقاله و خرید ترجمه:حمایت گرافین از تکثیر سولیتون های نوری زیر طول موج

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک
 • حمایت گرافین از تکثیر سولیتون های نوری زیر طول موج

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حمایت گرافین از تکثیر سولیتون های نوری زیر طول موج


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Graphene supports the propagation of subwavelength optical solitons


  منبع:

  arXiv:1209.6184v1 [physics.optics] 27 Sep 2012


  نویسنده:

  M. L. Nesterov J. Bravo-Abad A. Yu. Nikitin F. J. Garcia-Vidal and L. Martin-Moreno


  چکیده انگلیسی:

  The experimental discovery and isolation of graphene monolayers from bulk graphite [1] has attracted great interest during the last years. The study of graphene properties has become a hot topic of research within the physics and nanoscience communities [2] as it promises, among others, a variety of optical and opto-electronical applications [3, 4]. Very large values of the nonlinear optical susceptibilities corresponding to multiple harmonic generation were theoretically predicted [5, 6] and have been experimentally verified very recently in the case of third-order nonlinear effects [7]. Still, it is an open question whether this high nonlinear coefficient, which occurs in a two-dimensional (2D) system, could induce strong nonlinear effects in electromagnetic (EM) modes that extend on the three spatial dimensions.


  چکیده فارسی:

  در این مطالعه تکثیر غیرخطی نور در بک لایه گرافینی از لحاظ نظری بررسی خواهیم کرد. ما نشان خواهیم داد که غیرخطی بودن ذاتی زیاد گرافین در فراکانس های اپتیکال منجر به شکل گیری پرتوهای خود هدایت یافتۀ شبه تک بعدی (سولیتون های فضایی) عرض طول موج فرعی در پیک شدت میدان الکتریکی نسبی را نمایان می کند می شود. ما علاوه براین طبقۀ جدیدی از سبک های جامع ناشی از هیبریدشدگی پلاریتون های پلاسمون سطح با سولیتون های اپتیکال گرافین را نشان خواهیم داد. کشف تجربی و جداسازی تک لایه های گرافین از گرافیت حجیم توجهات زیادی را در سال های اخیر به خود جلب کرده است. مطالعۀ خواص گرافین موضوع داغ تحقیقات علم فیزیک و جوامع نانو بوده است. تعداد زیادی از قابلیت های اپتیکال غیرخطی مطابق با تولید هادمونیک متعدد از لحاظ تجربی پیش بینی شد و از لحاظ تجربی در مورد تأثیرات غیرخطی دسته سوم به تازگی ثابت شده است. با این حال این سئوال بی پاسخ هنوز وجود دارد که آیا ضرب غیرخطی بالا که در سیستم دو بعدی (2D) وجود دارد می تواند باعث تأثیرات غیرخطی قوی در سبک های الکترومغناطیسی (EM) که به سه بعد فضایی سبط می دهند می شوند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 262 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer