دانلود مقاله و خرید ترجمه:استخراج بهینه و کارامد قوانین همبستگی فازی از روی جریان داده های موجود

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی
 • استخراج بهینه و کارامد قوانین همبستگی فازی از روی جریان داده های موجود

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استخراج بهینه و کارامد قوانین همبستگی فازی از روی جریان داده های موجود


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Efficient mining fuzzy association rules from ubiquitous data streams


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Alexandria Engineering Journal (2015) 54, 163–174


  نویسنده:

  Amal Moustafa , Badr Abuelnasr, Mohamed Said Abougabal


  چکیده انگلیسی:

  Due to the development in technology, a number of applications such as smart mobile phone, sensor networks and GPS devices produce huge amount of ubiquitous data in the form of streams. Different from data in traditional static databases, ubiquitous data streams typically arrive continuously in high speed with huge amount, and changing data distribution. Dealing with and extracting useful information from that data is a real challenge. This raises new issues, that need to be considered when developing association rule mining techniques for these data. It should be noted, that data, in the real world, are not represented in binary and numeric forms only, but it may be represented in quantitative values. Thus, using fuzzy sets will be very suitable to handle these values. In this paper the problem of mining fuzzy association rules from ubiquitous data streams is studied, and a novel technique FFP_USTREAM (Fuzzy Frequent Pattern Ubiquitous Streams) is developed. This technique integrates fuzzy concepts with ubiquitous data streams, employing sliding window approach, to mine fuzzy association rules. In addition, the complexity and the efficiency of this technique are discussed. Examples of real data sets are used to test the proposed technique. Further research issues are also suggested.
  KEYWORDS: Data mining | Fuzzy association rules | Fuzzy sets | Data streams | Ubiquitous data streams


  چکیده فارسی:

  با توسعه تکنولوژی، تعدادی از کاربردها و برنامه ها از قبیل تلفن های موبایل هوشمند، شبکه های حس گر و وسیله ها و دستگاه های GPS، مقدار عظیمی از داده های حاضر و موجود را به شکل جریان گسترده داده ها تولید می کنند. جدا از داده های موجود در پایگاه های ایستاتیک سنتی، جریان حاضر داده ها بطور پیوسته و با سرعت بالایی با حجم عظیم تولید می شوند و توزیع داده ها را تغییر می دهند. استناد، استفاده و استخراج اطلاعات سودمند از این نوع داده ها، چالشی واقعی به شمار می رود. این موضوع سبب بروز موضوعات جدیدی می شود که لازم است در زمان توسعه تکنیک های استخراج قوانین همبستگی برای این داده ها مورد بررسی قرار گیرد. لذا باید توجه داشت که ان داده ها، در جهان واقعی، تنها به شکل باینری و عددی وجود ندارند، بلکه ممکن است به شکل مقادیر کمی نیز موجود باشند. بنابراین، استفاده از مجموعه های فازی برای سروکار با این مقادیر و بکارگیری انها بسیار سودمند خواهد بود. در این مقاله، مسئله استخراج قوانین همبستگی فازی از روی جریان موجود داده ها بررسی می شود، و تکنیک جدید FFP_USTREAM ( جریان حاضر الگوی معمول فازی) معرفی و توسعه می یابد. این تکنیک مفاهیم و زمینه های فازی را با جریان حاضر داده ها ادغام می کند، و از روش پنچره متحرک برای استخراج قوانین همبستگی فازی استفاده می کند. علاوه براین، پیچیدگی و کارایی این تکنیک مورد بحث قرار می گیرد. مثال هایی از مجموعه داده های واقعی برای تست و ازمون تکنیک پیشنهادی، استفاده می شوند. همچنین موضوعات بعدی مورد مطالعه، ارائه می شوند.
  کلمات کلیدی: داده کاوی | قوانین همبستگی فازی | مجموعه های فازی | جریان داده ها | جریان موجود داده ها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 616 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 2

hamzeh[1394/12/21]

سلام اصل مقاله مشکل داره و بعد از دانلود باز نمیشه لطفا بررسی کنید.

کاربر سایت[1394/12/21]

با سلام تست گردید مشکلی ندارد. برای باز کردن نیاز به نرم افزار winrar دارید. اصل مقاله به ایمیل شما ارسال گردید.

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer