دانلود مقاله و خرید ترجمه:ابر خبره: یک چارچوب مبتنی بر ابر برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت های منابع انسانی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری
 • ابر خبره: یک چارچوب مبتنی بر ابر برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت های منابع انسانی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ابر خبره: یک چارچوب مبتنی بر ابر برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت های منابع انسانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Expert Cloud: A Cloud-based framework to share the knowledge and skills of human resources


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Computers in Human Behavior 46 (2015) 57–74


  نویسنده:

  Nima Jafari Navimipour, Amir Masoud Rahmani, Ahmad Habibizad Navin ⇑, Mehdi Hosseinzadeh


  چکیده انگلیسی:

  Human resources (HRs) as the most important asset of any organizations play a significant role in their success; but, HR virtualization and sharing her/his knowledge and skills was not studied in detail. In this paper, we present a new framework named Expert Cloud to enable the Cloud users for requesting the human expertise and skills without any knowledge of their location and to share the skill, knowledge and experiences of HRs. Also, we analyze, design and implement the Expert Cloud employing Internet infrastructures and Cloud computing concepts. The results show that the Expert Cloud improves the HR utilization, decreases customer response time and task completion time in order to achieve high level of customers’ satisfaction and better performance of HR in organization. We conclude the paper with some suggestions for future researches and practices.
  Keywords: Expert Cloud | Human resource | Cloud computing | Human knowledge | Knowledge sharing


  چکیده فارسی:

  منابع انسانی (HR) به عنوان مهمترین دارایی هر سازمانی، نقش عمده ای در موفقیت آن ایفا می کند؛ اما، مجازی سازی HR و به اشتراک گذاری دانش و مهارت های آن، تاکنون بطور تفصیلی مورد بررسی قرار نگرفته است. در این مقاله، ما چارچوب جدیدی به نام "ابر خبره" برای توانمندی کاربران ابرها برای تقاضای تخصص و مهارت های انسانی بدون دانستن مکان آنها و ت اشتراک گذاری مهارت، دانش و تجربه های منابع انسانی ارائه می دهیم. همچنین، ما "ابر خبره" بر مبنای زیرساختهای اینترنت و مفاهیم محاسبات ابری تحلیل، طراحی و اجرا نمودیم. نتایج نشان می دهد که ابر خبره، استفاده از منابع انسانی را بهبود داده، زمان پاسخ گویی مشتری و زمان تکمیل وظیفه را به منظور دستیابی به سطح بالای رضایت مشتری و عملکرد بهتر منابع انسانی در سازمان کاهش می دهد. ما این مقاله را با برخی پیشنهادات برای تحقیقات و کاربردهای آینده ارائه کردیم.
  کلمات کلیدی: ابر خبره | منابع انسانی | محاسبات ابری | دانش انسانی | به اشتراک گذاری دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 53

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1393 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله جدید، داغ و کامل  با بیانی کامل در زمینه های محاسبات ابری، مدیریت منابع انسانی و سیستم های خبره. این مقاله به قدری کامل است که خود می تواند یک پایان نامه باشد. این مقاله دارای 20 شکل می باشد که تمامی شکل های آن به جز نمودارهای UML (که نیازی به ترجمه ندارند) به طور کامل ترجمه گردیده اند. امید است مورد توجه و رضایت خوانندگان و کاربران قرار گیرد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer