مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی
 • استخراج موضوعات داغ از جریان اطلاعات متنی تویتر

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استخراج موضوعات داغ از جریان اطلاعات متنی تویتر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Mining Hot Topics from Twitter Streams


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 9 ( 2012 ) 2008 – 2011


  نویسنده:

  Jing Guoa,b,1,∗, Peng Zhangb,∗, Jianlong Tanb,∗, Li Guob,∗


  چکیده انگلیسی:

  Mining hot topics from twitter streams has attracted a lot of attention in recent years. Traditional hot topic mining from Internet Web pages were mainly based on text clustering. However, compared to the texts in Web pages, twitter texts are relatively short with sparse attributes. Moreover, twitter data often increase rapidly with fast spreading speed, which poses great challenge to existing topic mining models. To this end, we propose, in this paper, a flexible stream mining approach for hot twitter topic detection. Specifically, we propose to use the Frequent Pattern stream mining algorithm (i.e. FP-stream) to detect hot topics from twitter streams. Empirical studies on real world twitter data demonstrate the utility of the proposed method.
  Keywords: Data stream mining | Hot topic mining | Frequent pattern mining | Twitter streams


  چکیده فارسی:

  در سال های اخیر، استخراج موضوعات داغ از جریان داده های تویتر، توجه علاقمندان زیادی را به خود جلب نموده است. استخراج موضوعات داغ سنتی و قدیمی از روی صفحات وب اینترنت عمدتا براساس دسته بندی متنی بود. از اینرو، در مقایسه با متن های موجود در صفحات وب، متن های تویتر با خصوصیات و نشانه های نامتراکم، به نسبت کوتاه هستند. علاوه براین، داده های تویتر اغلب با سرعت توسعه سریع، بسرعت در حال افزایش هستند که سبب چالش های بزرگ و قابل توجهی نسبت به مدل های موجود برای استخراج موضوعات می گردد. به این منظور، در این مقاله قصد داریم تا روش استخراج جریان قابل انعطافی را برای کشف موضوعات داغ در تویتر، پیشنهاد نماییم. بویژه، استفاده از الگوریتم استخراج جریان الگوی معمول (یعنی جریان-FP) برای کشف و شناسایی موضوعات داغ بواسطه جریان اطلاعات تویتر، پیشنهاد می شود. مطالعات تجربی صورت گرفته در جهان واقعی بر روی داده های تویتر، استفاده از روش پیشنهاد شده را اثبات می کند.
  کلمات کلیدی: استخراج جریان داده ها | استخراج موضوعات داغ | استخراج الگوی معمول | جریان داده های تویتر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 241 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  13500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer