دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم ریزش بار نامعمول برای استخراج جریان داده ها

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی
 • سیستم ریزش بار نامعمول برای استخراج جریان داده ها

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم ریزش بار نامعمول برای استخراج جریان داده ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Deviant Load Shedding System for Data Stream Mining


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 45 ( 2015 ) 118 – 126


  نویسنده:

  Darshana Desai*,Dr. Abhijit Joshi


  چکیده انگلیسی:

  Load shedding is imperative for data stream processing systems in numerous functions as data streams are susceptible to sudden spikes in volume. The proposed system is an attempt to seek and resolve four major problems associated with data stream, which include load shedding and anti-shedding time, number of transactions pruned and selecting predicate; using efficient mining system. The frequent pattern discovered in data stream used in the model exploits the synergy between scheduling and load shedding. This paper also proposes various load shedding strategies which reduce and lighten the workload of the system ensuring an acceptable level of mining accuracy using various parameters like transaction, priority and attributes of data mining. A majority chunk of workload in mining algorithm lies in the innumerable item sets, which are counted and enumerated. The approach is based on the frequent pattern matching principle of stream mining which involves reducing the workload to maintain smaller item sets.
  Keywords:Data stream | Frequent pattern matching | Data overload | Load shedding.


  چکیده فارسی:

  استراتژی ریزش بار، در شمار زیادی از عملکردها و برنامه ها برای سیستم های درگیر در پردازش جریان داده ها (همانطور که در جریان داده ها نوسانات تصادفی زیادی در خصوص حجم داده ها رخ می دهد) بسیار ضروری هستند. با استفاده از کارایی سیستم استخراج، سیستم پیشنهادی در تلاش برای جستجو و حل چهار مسئله اصلی همبسته و مرتبط با جریان داده هاست که شامل زمان های مربوط به ریزش بار و زمان های بدون نیاز به ریزش بار، کاهش تعداد تراکنش ها و انتخاب گزاره مناسب است. الگوی معمول کشف شده در جریان داده ها که مدل مربوطه استفاده گردید، از همکاری و مشارکت میان زمانبندی و ریزش بار، بهره برداری می کند. همچنین این مقاله استراتژی های مختلفی در خصوص ریزش بار، پیشنهاد می دهد که حجم کاری سیستم را کاهش داده و ان را سبک می کند و سطح قابل قبولی از دقت استخراج را با استفاده از پارامترهای مختلف نظیر تراکنش، الویت و مشخصات عمل داده کاوی، دارا می باشد. اکثریت بخش حجم کاری در الگوریتم استخراج، متکی به مجموعه ایتم های بی شماری است، که دارای اهمیت ویژه بوده و یک به یک ذکر می شوند. روش مورد نظر براساس روش تطابق الگوی معمول استخراج جریان است که شامل کاهش حجم کاری برای حفظ مجموعه ایتم های کوچک تر است.
  کلمات کلیدی: جریان داده ها | تطابق الگوی معمول | داده های مملو از بار | ریزش بار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 363 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer