دانلود مقاله و خرید ترجمه:پایش سلامت از راه دور با استفاده از شبکه بی سیم متصل به بدن

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم
 • پایش سلامت از راه دور با استفاده از شبکه بی سیم متصل به بدن

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پایش سلامت از راه دور با استفاده از شبکه بی سیم متصل به بدن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Remote Health Monitoring using Wireless Body Area Network


  منبع:

  International Journal of Engineering and Advanced Technology (IJEAT) ISSN: 2249 – 8958, Volume-2, Issue-4, April 2013


  نویسنده:

  Prathamesh Dinkar, Abhishek Gulavani, Sourabh Ketkale, Pratik Kadam, Sheetal Dabhade


  چکیده انگلیسی:

  A body area network is a wireless network of biomedical sensors that are attached to a human body. The aim of wireless body area network (WBAN) is to facilitate continuously recording and monitoring of a person’s health condition and transfer it over a long-distance communication network. A sensing system is to be worn by the individuals for a long duration. This limits the size of the battery. These factors have made energy the most critical resource in WBAN. The parameters sensed by the individual devices are to be transferred onto a mobile phone or a tablet via wireless network. This data is then gathered, stored and then sent to the doctor for continuous monitoring of the patient’s health condition. The doctor can thus access the patient’s health status on the go and this will help the patient to get immediate attention in life-threatening situations.
  Keywords: Healthcare | Medical Server | Body Area Network (BAN) | Remote Monitoring.


  چکیده فارسی:

  یک شبکه بی سیم متصل به بدن، یک شبکه بی سیم از حسگرهای بیوپزشکی است که به بدن انسان متصل می باشند: هدف از شبکه بی سیم متصل به بدن (WBAN) ، تسهیل ثبت و پایش پیوسته وضعیت سلامت فرد و انتقال آن در یک شبکه ارتباطاتی دوربرد است. یک سیستم حسگر باید به مدت طولانی توسط افراد پوشیده شود. این بنوبه خود، اندازه باتری را محدود می کند. این فاکتورها، انرژی را به مهم ترین منبع WBAN تبدیل کرده اند. پارامترهایی که توسط تجهیزات فردی حس می شوند باید از طریق شبکه بی سیم به یک تلفن همراه یا تبلت انتقال یابند. سپس این داده ها گردآوری و ذخیره شده و بمنظور پایش دائمی وضعیت سلامت بیمار به پزشک ارسال می شوند. از این رو پزشک می تواند به هنگام سفر به وضعیت سلامت بیمار دسترسی پیدا کند که این به نوبه خود به بیمار کمک می کند تا در موقعیت های تهدید کننده سلامت سریعا مورد مراقبت قرار گیرد.
  کلمات کلیدی: مراقبت از سلامت | سرور پزشکی | شبکه متصل به بدن (BAN) | پایش از راه دور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 643 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer