دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از سیستم ابری ترکیبی در بخش علمی- اموزشی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری
 • استفاده از سیستم ابری ترکیبی در بخش علمی- اموزشی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از سیستم ابری ترکیبی در بخش علمی- اموزشی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Hybrid Cloud for Educational Sector


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 50 ( 2015 ) 37 – 41


  نویسنده:

  Aishwarya Srinivasana, Abdul Quadir Mdb, Vijayakumar.V


  چکیده انگلیسی:

  Cloud is an emergent field that relates virtual memory and storage to real time application. The organization and architecture of cloud varies on the basis of its set up and uses. It has profound applications in the field ranging from education sector to social networking and extended to international relations and business. To evolve and instrument a cloud architecture by modifying the platforms and implementing the concept of hybrid cloud along with cloud building techniques, using Big Data Analytics to formulate the statistical organization of the cloud service. In this paper we propose the hybrid cloud interface where the user from different educational sectors interact with the cloud environment and request the cloud provider to showcase the resources.
  Keywords: cloud computing | private cloud | public cloud | hybrid cloud


  چکیده فارسی:

  سیستم ابری، رشته نوخاسته ای است که حافظه مجازی و سیستم ذخیره سازی را به برنامه های زمان واقعی ارتباط می دهد. سازمان ها و ساختار معماری سیستم ابری بر اساس تنظیم، برقراری و موارد استفاده ان، متغیر است. سیستم ابری مفتخر به ارائه برنامه هایی در زمینه های مختلف از بخش اموز ش و پژوهش تا شبکه های اجتماعی است و تا سطح روابط بین الملل و تجاری نیز گسترده است. برای تکامل و هدایت ساختار سیستم ابری با تغییر و تعدیل پایگاه ها و اجرای مفاهیم سیستم ابری همراه با تکنیک های ساختاری سیستم ابری، از تحلیل گران داده های بزرگ برای تنظیم و فرموله کردن سازمان های که به بررسی های اماری لازم در ارائه خدمات ابری می پردازند، استفاده می شود. هدف از مقاله حاضر، ارائه و پیشنهاد رابط (واسطه های) سیستم ابری ترکیبی (ترکیبی) است که سبب می شود کاربران بخش های اموزشی مختلف بتوانند با محیط سیستم ابری در تعامل باشند و از ارائه دهندگان سیستم ابری درخواست نمایند تا منابع و راهنمایی های مربوطه و لازم را به معرض نمایش بگذارند.
  کلمات کلیدی: محاسبات ابری | سیستم ابری خصوصی | سیستم ابری عمومی | سیستم ابری ترکیبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 134 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer