مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم
 • شبکه های بی سیم متصل به بدن و کاربردهای مراقبت بهداشتی آن

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شبکه های بی سیم متصل به بدن و کاربردهای مراقبت بهداشتی آن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Wireless Body Area Network and its Healthcare Applications


  منبع:

  ieee - 2013 Asia-Pacific Microwave Conference Proceedings


  نویسنده:

  Hoi-Jun Yoo


  چکیده انگلیسی:

  With a paradigm shift in advent of u-healthcare era, the wireless body area network (WBAN) has been recently emerged. In this paper, we overview the WBAN technology and summary its three types of physical layers (PHYs). Among three PHYs, we introduce the human body communication (HBC) which uses the human body as a communication channel to transmit the electric signal. Through the clear understanding of the body channel with T-shaped body channel model and theoretical channel analysis, we present 6 HBC transceiver implemented with CMOS technology, including a world–first WBAN transceiver satisfying all of the specifications for IEEE 802.15.6 standard. Through the implemented transceiver, we successfully demonstrate the MP3 player, and smart patch system for entertainment, and healthcare application, respectively.
  Index Terms: wireless body area network | human body communication | wireless body area network


  چکیده فارسی:

  به تازگی با تغيير الگو در ظهور U-healthcare ، شبکه های بی سیم متصل به بدن (WBAN) پديد آمده است. در اين مقاله، نماي کلي تکنولوژي WBAN را بازبینی کرده و سه نوع لايه ی فيزيکي آن(PHYs) را خلاصه مي كنيم. در ميان سه PHY، ارتباط بدن انسان (HBC) را بیان می کنیم که از بدن انسان به عنوان يک کانال ارتباطي براي انتقال سيگنال الکتريکي استفاده مي كند. از طريق درک روشني ازکانال بدن با مدل T-shaped و تحليل نظري کانال ، 6 دستگاه گیرنده فرستنده ی HBC اجرا شده با تکنولوژي CMOSارائه می کنیم که شامل اولين دستگاه فرستنده_ گيرنده ی WBAN است که تمامی مشخصات استاندارد IEEE 802.15.6 را برآورده می سازد. از طريق فرستنده و گيرنده ی اجرا شده، به ترتیب Mp3 player، و سيستم پچ هاي هوشمند براي سرگرمي، و برنامه مراقبت هاي بهداشتي را با موفقيت به نمایش گذاشته ایم.
  کلمات کلیدی: شبکه های بی سیم متصل به بدن | ارتباط بدن انسان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 7

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1091 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer