دانلود مقاله و خرید ترجمه:کاربرد طراحی نوین فرآیند تجاری در بهداشت و درمان در ارتباط با سیستم های اطلاعاتی درمانی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات
 • کاربرد طراحی نوین فرآیند تجاری در بهداشت و درمان در ارتباط با سیستم های اطلاعاتی درمانی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کاربرد طراحی نوین فرآیند تجاری در بهداشت و درمان در ارتباط با سیستم های اطلاعاتی درمانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Business Process Re-Engineering Application in Healthcare in a relation to Health Information Systems


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Technology 9 ( 2013 ) 949 – 957


  نویسنده:

  Soudabeh Khodambashi


  چکیده انگلیسی:

  Technology application such as health information system in health care affects health care delivery including its clinical process. Health information system is used extensively in healthcare to support the infrastructure of medicine. Improving clinical process enables better understanding of healthcare systems as technology and clinical process need to be aligned to each other. One of the introduced techniques which improve clinical process is business process re-engineering (BPR). The aim of this paper is to investigate the application of BPR and its effectiveness in healthcare related to health information systems (HIS); this paper also highlights critical success factors for healthcare organizations to consider while implementing BPR in their process. In conclusion, application of BPR before implementation of HIS or even after implementation can be helpful to improve effectiveness of HIS. Application of IT can also be an enabler for redesign process, particularly in integration of multiple processes and process automation.
  Keywords: Information Systems | Health Information System | Business Process Reengineering | Health Care | Clinical Workflow


  چکیده فارسی:

  کاربردهای فناوری همچون سیستم های اطلاعاتی درمانی در بهداشت و درمان، ارائه ی خدمات درمانی از جمله فرآیند بالینی آن را تحت تاثیر قرار می دهد. سیستم اطلاعاتی درمانی به طور گسترده در درمان و بهداشت برای پشتیبانی از زیرساخت داروئی مورد استفاده قرار می گیرد. بهبود و پیشرفت فرآیند بالینی، به درک بهتر از سیستم های بهداشت و درمان کمک می کند، چرا که فرآیند بالینی و فنی باید در راستای یکدیگر باشند. یکی از فنون معرفی شده که فرآیند بالینی را بهبود می بخشد، طراحی نوین فرآیند تجاری (BPR) است. هدف این مقاله بررسی کاربرد BPR و اثربخشی آن در بهداشت و درمان مربوط به سیستم های اطلاعاتی درمانی (HIS) است؛ هم چنین این مقاله عوامل مهم موفقیت برای سازمان های بهداشت و درمان را مشخص می سازد تا در پیاده سازی BPR در فرآیند های خود، این عوامل را در نظر بگیرد.در نتیجه، کاربرد BPR قبل از پیاده سازی HIS و یا حتی بعد از پیاده سازی می تواند برای بهبود اثر بخشی HIS مفید واقع شود. کاربرد IT نیز می تواند فرآیند طراحی نوین را فعال نماید، خصوصا زمانی که فرآیندهای متعدد و اتوماسیون فرآیند در حال اجرا هستند.
  کلمات کلیدی: سیستم های اطلاعاتی | سیستم اطلاعاتی درمانی | طراحی نوین فرآیند تجاری | بهداشت و درمان | جریان کار درمانی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 33 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer