دانلود مقاله و خرید ترجمه:يك رویکرد خود سازگار و قابل تبادل برای سرویس مجازی سازی مبتنی بر SLA در محیط های ابری ناهمگن

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری
 • يك رویکرد خود سازگار و قابل تبادل برای سرویس مجازی سازی مبتنی بر SLA در محیط های ابری ناهمگن

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  يك رویکرد خود سازگار و قابل تبادل برای سرویس مجازی سازی مبتنی بر SLA در محیط های ابری ناهمگن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An interoperable and self-adaptive approach for SLA-based service virtualization in heterogeneous Cloud environments


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Future Generation Computer Systems 32 (2014) 54–68


  نویسنده:

  A. Kertesz a,∗, G. Kecskemeti a, I. Brandic b


  چکیده انگلیسی:

  Cloud computing is a newly emerged computing infrastructure that builds on the latest achievements of diverse research areas, such as Grid computing, Service-oriented computing, business process management and virtualization. An important characteristic of Cloud-based services is the provision of non-functional guarantees in the form of Service Level Agreements (SLAs), such as guarantees on execution time or price. However, due to system malfunctions, changing workload conditions, hard- and software failures, established SLAs can be violated. In order to avoid costly SLA violations, flexible and adaptive SLA attainment strategies are needed. In this paper we present a self-manageable architecture for SLA-based service virtualization that provides a way to ease interoperable service executions in a diverse, heterogeneous, distributed and virtualized world of services. We demonstrate in this paper that the combination of negotiation, brokering and deployment using SLA-aware extensions and autonomic computing principles are required for achieving reliable and efficient service operation in distributed environments.
  Keywords: Cloud computing | Service virtualization | SLA negotiation | Service brokering | On-demand deployment | Self-management


  چکیده فارسی:

  محاسبات ابري از زيرساخت هاي محاسباتي نو ظهور است كه بر اساس آخرین دستاوردهای حوزه های علمی گوناگون، از جمله محاسبات شبكه ، محاسبات سرویس گرا، مدیریت فرایند تجاري و مجازی سازی ساخته ميشود . یکي از ویژگیهاي مهم خدمات مبتنی بر ابر ارائه تضمین های غیر کارکردی در قالب توافقنامه سطح خدمات (SLA ها )، از جمله تضمین زمان اجرا و قیمت می باشد . با این حال ، به علت اختلال در عملکرد سیستم، تغییر شرایط حجم کار، شکست های سخت افزاري و نرم افزاري ، SLA هاي برقرار شده می تواند نقض گردد . به منظور اجتناب از نقض پر هزینه SLA ، استراتژی های دستیابی به SLA انعطاف پذیر و سازگار مورد نیاز است . در این مقاله ما معماری خود کنترل ( قابل مديريت ) برای سرویس مجازی سازی مبتنی بر SLA که راهی برای سهولت اجرا خدمات قابل تبادل در دنیای متنوع و ناهمگن توزیع خدمات مجازی را فراهم می کند ، ارائه كرده ايم . ما در این مقاله نشان می دهيم که ترکیبی از مذاکره ، واسطه گري و گسترش با استفاده از الحاقات SLA آگاه و اصول محاسبات خودمختار برای دستیابی به عملکرد خدماتي قابل اطمینان و کارآمد در محیط های توزیع شده مورد نیاز است .
  کلید واژه ها : محاسبات ابري | مجازی سازی خدمات | مذاکره SLA | مبادله خدمات | بكارگيري مورد تقاضا | خود مدیریتي


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 50

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1288 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  36000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer