مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره
 • پژوهشی درباره سیستم خبره عیب یابی زیردریایی جلوگیری از فوران چاه نفت

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پژوهشی درباره سیستم خبره عیب یابی زیردریایی جلوگیری از فوران چاه نفت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Research on Expert System for Fault Diagnosis of Subsea Blowout Preventer


  منبع:

  International Journal of Control and Automation Vol.7, No.1 (2014), pp.1-10


  نویسنده:

  Zengkai Liu1, Yonghong Liu1*, Ju Li1, Baoping Cai1, Qiang Sun1 and Xinyan Han2


  چکیده انگلیسی:

  An expert system for fault diagnosis of subsea blowout preventer (BOP) has been developed. According to the expert knowledge, common faults could be diagnosed and the system will be enlarged with the increasing knowledge. Fault tree analysis method is used to extract the fault diagnosis information. By this way, the layers of faults and the logical relationship among them can be shown clearly. Production rules are employed to represent the knowledge extracted from layers of fault trees. It’s convenient and easy to understand that the knowledge is connected together through its logic. The developed interfaces are friendly and easy to operate and the users can learn to use the system according to the one by one prompt and query the failure causes easily.
  Keywords: subsea blowout preventer | expert system | fault diagnosis


  چکیده فارسی:

  یک سیستم هوشمند برای عیب یابی زیردریایی جلوگیری از فوران چاه نفت (BOP) ایجاد شده است. طبق دانش هوشمند، معایب رایج، قابل تشخیص بوده و سیستم بواسطه دانش روزافزون توسعه خواهد یافت. شیوه ی تحلیلی درخت خطا برای استخراج اطلاعات عیب یابی بکار می رود. با این روش می توان سطوح معایب و رابطه منطقی بین آنها را به وضوح نشان داد. دستورالعمل های تولید جهت ارائه ی دانش استخراج شده از سطوح درخت خطا به کار می روند. ارتباط این دانش با یکدیگر از طریق منطق آن، براحتی قابل درک است. واسطه های توسعه یافته به آسانی و راحتی اجرا می شوند و مصرف کننده می تواند طبق تک تک تذکرات از سیستم استفاده کند و به آسانی دلایل شکست را مورد جستجو قرار دهد.
  کلمات کلیدی: زیردریایی جلوگیری از فوران چاه نفت | سیستم هوشمند | عیب یابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2460 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  27000 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer