مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم
 • مسائل مربوط به انرژی در شبکه ی سنسور بی سیم زیر آب: گزارش بررسی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مسائل مربوط به انرژی در شبکه ی سنسور بی سیم زیر آب: گزارش بررسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  ENERGY ISSUES IN UNDERWATER WIRELESS SENSOR NETWORK: A SURVEY REPORT


  منبع:

  International Journal of Reviews, Surveys and Research (IJRSR) Current Issue - Volume 3 Issue 2 May 2014


  نویسنده:

  Mr. Kunal Goel, Mr. Amit Bindal


  چکیده انگلیسی:

  Energy efficient announcement is a significant requirement of energy-constrained in underwater wireless sensor networks. Acoustic communication dominates energy usage in underwater sensor network. Gaining of energy for sensor is the major challenge in underwater sensor network. Energy harvesting, renovating ambient energy towards electrical energy, which is alternative source for sensor, which are deployed in the ocean at numerous levels or at solitary level. The nodes in the structure are associated acoustically for transmission communication using as acoustic modem we industrialized. For complex point to point communication speed the nodes are interacted optically using convention built optically modem. In this paper we are analyzing the different ways of deployment of sensor network in underwater one is hop to hop communication and second technique is clustering.
  Keywords : Underwater Wireless Sensor Network (UWSN) | Energy Efficiency | Energy Regain | ADCs


  چکیده فارسی:

  اگاهی از میزان کارآمد بودن انرژی , نیاز قابل توجهی از انرژی محدود شده در شبکه ی حسگر رادیویی زیر آب میباشد . ارتباطات صوتی بر مصرف انرژی در شبکه حسگر زیر آب , غالب است. به دست آوردن انرژی برای سنسور , چالش عمده ای در شبکه ی حسگر زیر اب است. برداشت انرژی , نوسازی انرژی محیط نسبت به انرژی الکتریکی ,که منبع جایگزین سنسورمیباشد , در اقیانوس در سطوح متعدد و یا در سطح انفرادی صورت میگیرد . گره در ساختار شنوایی به صورت اکوستیک برای انتقال ارتباط با استفاده از مودم آکوستیکی که ما نصب کردیم , پیوسته میباشد . سرعت ارتباطات نقطه به نقطه و پیچیده ی گره ها , با استفاده از کنوانسیون نوری ساخته شده در مودم , با یک دیگر در تعامل هستند. در این مقاله ما در حال تجزیه و تحلیل روش های مختلف از استقرار شبکه حسگر در ارتباطات زیر آب میباشیم و روش دوم را خوشه بندی میکنیم.
  کلمات کلیدی - شبکه های حسگر بی سیم زیر آب (UWSN) | بهره وری انرژی | بازیابی مجدد انرژی | ADC ها.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 365 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer