مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی
 • تحقیقات کیفی حسابداری مدیریت: ارزیابی ارائه و ارتباط

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحقیقات کیفی حسابداری مدیریت: ارزیابی ارائه و ارتباط


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Qualitative management accounting research: Assessing deliverables and relevance


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Critical Perspectives on Accounting 23 (2012) 54–70


  نویسنده:

  Lee D. Parker


  چکیده انگلیسی:

  This paper examines the positioning of qualitative research to date in the field of management accounting. It offers a critical reflection and an appraisal of its profile relative to the dominant positivist quantitative accounting research literature. In the accounting literature, management accounting research is arguably a leader in applying qualitative research methodologies. Drawing on both the management accounting and qualitative research methodology literatures, the paper critically evaluates key features of the qualitative tradition and the future trajectory of the qualitative contribution to management accounting research. The qualitative tradition emerges as contributing to the understanding and critiquing of management and accounting processes, as well as having the ability to address the concerns of practitioners and policymakers. Close researcher engagement with the field, a concern with process, embracing situational complexity, as well as critical and reflective understandings of organisational phenomena remain as hallmarks of the tradition.
  Keywords: Qualitative research | Management accounting | Case studies | Theories | Reflexivity | Rigour | Engagement


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی موقعیت تحقیق کیفی به روز در زمینه حسابداری مدیریت پرداخته و تأمل انتقادی و ارزیابی مشخصات نسبی خود را به ادبیات غالب تحقیق کمی حسابداری مثبت گرا ارائه می دهد. به طورحتم در ادبیات حسابداری ، تحقیقات حسابداری مدیریت در استفاده از روش های پژوهش کیفی پیشرو است . این مقاله در راستای حسابداری مدیریت وادبیات روش شناختی پژوهش کیفی، عوامل اصلی سنت و مسیر آینده سهم پژوهش کیفی حسابداری مدیریت را ارزیابی می کند. سنت کیفی به درک و نقد مراحل مدیریت و حسابداری کمک می کند، و همچنین توانایی رفع نگرانی شاغلین و سیاستگذاران را دارد. تعامل نزدیک محقق دراین زمینه، توجه به فرایند، استقبال از پیچیدگی موقعیتی، و همچنین مفاهیم انعکاسی و انتقا دی از پدیده سازمانی ، به عنوان نشانه های این سنت باقی می ماند.
  واژه های کلیدی: تحقیق کیفی | حسابداری مدیریت | مطالعات موردی | نظریه ها | بازتاب پذیری | دقت زیاد | اشتغال


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 49

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 156 کیلوبایت


  قیمت: 39000 تومان  35100 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer