دانلود مقاله و خرید ترجمه:چارچوب و معماری برای برنامه نویسی محیط آموزشی به عنوان سرویس محاسبات ابری

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری
 • چارچوب و معماری برای برنامه نویسی محیط آموزشی به عنوان سرویس محاسبات ابری

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چارچوب و معماری برای برنامه نویسی محیط آموزشی به عنوان سرویس محاسبات ابری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Framework and Architecture for Programming Education Environment as a Cloud Computing Service


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Technology 11 ( 2013 ) 1299 – 1308


  نویسنده:

  Amir Mohamed Elamir, Norleyza Jailani, Marini Abu Bakar


  چکیده انگلیسی:

  Cloud computing is an emerging platform for e-learning in current and future learning management system. Many e-learning cloud computing models have been proposed to support e-Learning. However using e-Learning environment for teaching computer programming requires a platform equipped with special applications such as programming workbook, program automatic marking and plagiarism detection, centralised logbook for monitoring students’ work and performance, online development environment, etc. Furthermore there are issues of education management rules in e-learning cloud that needs to be addressed such as teaching content management, course management, examination, performance management, student management, instructors’ workload management. These elements are taken into consideration in designing the proposed architecture for Programming Education Environment as Cloud Computing Services.
  Keywords: Cloud computing | Cloud computing services | e-Learning | e-Learning cloud | Programming education environment


  چکیده فارسی:

  محاسبات ابری نوعی خط مشیِ در حال ظهور برای یادگیری الکترونیکی در سیستم مدیریتِ یادگیری فعلی و آینده به حساب می آید. بسیاری از مدل های محاسباتیِ ابری در یادگیری الکترونیکی جهت حمایت از یادگیری الکترونیکی پیشنهاد گشته اند. با این حال استفاده از محیط یادگیری الکترونیکی برای آموزش برنامه نویسی کامپیوتر نیاز به یک پایگاه مجهز به برنامه های ویژه مانند کتابچه های راهنمای برنامه نویسی، برنامهء علامت گذاری شده به صورت خودکار و کشف سرقت ادبی، متمرکز شدن به سفرنامه ها برای نظارت بر کار و عملکردِ دانش آموزان، محیط توسعه یافتهء درون خطی و غیره را دارا می باشد. علاوه بر این، مسائلی از قوانین مدیریت آموزشی در ابرِ یادگیری الکترونیکی وجود دارد که نیاز به یک سری ملاحظات دارد؛ از جمله: مدیریت محتوای آموزشی، مدیریت تحول، سنجش و بررسی، مدیریت عملکرد، مدیریت دانشجویی، مدیریت میزانِ کار مدرسان. این عناصر را در طراحی ساختارِ پیشنهاد شده برای برنامه نویسی محیطِ آموزشی جهت محاسبات کارِ ابری مورد بررسی قرار می دهند.
  کلمات کلیدی: محاسبات ابری | سرویس محاسبات ابری | یادگیری الکترونیکی | ابر یادگیری الکترونیکی | برنامه نویسی محیط آموزشی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2582 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer