مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره
 • طراحی سیستم خبره جهت تشخیص و پیشنهاد در مورد شیوه درمان بیماری سرطان مری

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طراحی سیستم خبره جهت تشخیص و پیشنهاد در مورد شیوه درمان بیماری سرطان مری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Designing Expert System to Diagnose and Suggest about Esophagus Cancer Treatment Method


  منبع:

  2nd International Conference on Management and Artificial Intelligence volume 35,Page 40-45, 2012


  نویسنده:

  Mehdi sadeghzadeh, Mohammad rostami, mahdiyeh afshari and narges chobdaran


  چکیده انگلیسی:

  Expert system have been designed to identify what an expert man does and these works are done by a computer .expert systems are computer programs simulating the thinking manner of an specialist about a unique context. In fact ,these softwares identify realistic patterns a specialist makes decision based on it and then they make decision based on patterns as humans.So far , a variety of expert systems have been introduced in the field of medicine science and it’s a pioneer science. Performance speed is always very effective in diagnosing and curing esophagus cancer and improving the conditions of patient,but some times there is no accessability to the specialist physicians for the patients .hence,designing a system having the knowledge of a specialist physician giving diagnose and suitable curing method to the patients may provide treatment conditions for the patients on time.In this article ,an expert system is presented for diagnosing esophagus cancer using the shell of VP-Expert in which the knowledge required for diagnosing and suggesting the treatment has been saved in database regularly.
  Keywords: esophagus cancer expert system | diagnosing disease | treatment method


  چکیده فارسی:

  سیستم های خبره با هدف تشخیص این که انسان خبره چه کارهایی را چگونه انجام می دهد و همین کارها را کامپیوتر انجام دهد طراحی شده اند. سیستم های خبره، برنامه های کامپیوتری هستند که نحوه تفکر یک متخصص در یک زمینه خاص را شبیه سازی می کنند. در واقع این نرم افزارها، الگوهای منطقی را که یک متخصص بر اساس آنها تصمیم گیری می کند، شناسایی می نمایند و سپس بر اساس آن الگوها، مانند انسانها تصمیم گیری می کنند. تاکنون سیستم های خبره گوناگون در زمینه علوم پزشکی ارائه شده و از این حیث یکی از علوم پیشتاز می باشد. سرعت عمل همواره در تشخیص و درمان بیماری سرطان مری و در بهبود حال بیماران بسیار موثر می باشد، اما گاهی دسترسی به پزشکان متخصص برای بیماران وجود ندارد و از این رو طراحی سیستمی با دانش پزشک متخصص که تشخیص و راه درمان مناسب را به بیماران ارائه نماید، شرایط درمان به موقع را برای بیماران فراهم می کند. در این مقاله یک سیستم خبره برای تشخیص بیماری سرطان مری با استفاده از پوسته VP-Expert ارائه می گردد .
  کلمات کلیدی: سیستم خبره سرطان مری | تشخیص بیماری | روش درمان .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 20 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer