مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی
 • بازاریابی ، روابط عمومی و تاثیر وب ۲ بر تغییر روابط آنها ارزیابی کیفی از مشاوره های انجام شده ی PR در اسپانیا

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازاریابی ، روابط عمومی و تاثیر وب ۲ بر تغییر روابط آنها ارزیابی کیفی از مشاوره های انجام شده ی PR در اسپانیا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Marketing, public relations, and how Web 2:0 is changing their relationship: A qualitative assessment of PR consultancies operating in Spain


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Public Relations Review 38 (2012) 831–837


  نویسنده:

  Elisenda Estanyol


  چکیده انگلیسی:

  In communication between organisations and consumers, the dividing lines amongst marketing, advertising and public relations are sometimes blurred. The confusion and overlap is more marked with the advent of the Web 2.0 and the proliferation of online campaigns, and associated initiatives. This article presents the results of ten in-depth interviews held with senior managers of PR consultancies operating in Spain in order to study and evaluate how these changes are being tackled from within the sector itself. It concludes that the sector perceives the current context as a great opportunity for growing and consolidating the strategic conception of public relations.
  Keywords: Public relations | Social media | Web 2.0 | PR practitioners in Spain


  چکیده فارسی:

  در ارتباطات بین سازمانها و مصرف کنندگان، خطوط تقسیم بندی در حوزه های بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی در بعضی مواقع مبهم می باشد. این ابهام و همپوشانی با پیدایش Web 2.0 و افزایش فعالیتهای آنلاین و اقدامات مرتبط بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. این مقاله نتایج بدست آمده از ده مصاحبه ی عمیق را که با مدیران ارشد PR در اسپانیا انجام شده مورد بررسی قرار می دهد تا متعاقباً بتوان نحوه ی رویارویی با این تغییرات را در یک بخش مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. نتیجه آن که بخش مورد نظر موقعیت کنونی را بعنوان یک فرصت بزرگ برای پیشرفت و تقویت مفهوم استراتژیک روابط عمومی در نظر می گیرد.
  کلمات کلیدی: روابط عمومی | رسانه های اجتماعی | وب 2 | شاغلین PR در اسپانیا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 43 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer