دانلود مقاله و خرید ترجمه:دفاع در عمق برای امنیت سایبری باتعریف امضای ضد ویروس سفارشی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت
 • دفاع در عمق برای امنیت سایبری باتعریف امضای ضد ویروس سفارشی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دفاع در عمق برای امنیت سایبری باتعریف امضای ضد ویروس سفارشی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Defence in-depth for Cyber Security With Custom Anti-Virus Signature Definition


  منبع:

  University of Oviedo, Jan 2013


  نویسنده:

  Markson Aigbodi, Karim Ouazzane, Daniel Mitchell, Vassil Vassilev


  چکیده انگلیسی:

  Anti-virus software has been the main defence against malicious application and will remain so in the future. However the strength of an anti-virus product will depend on having an updated virus signature and the heuristic engine to detect future and unknown virus. The time gap between an exploit appearing on the internet and the user receiving an update for their anti-virus signature database on their machine is very crucial. Having a diverse multi-Engine antivirus scanner in the infrastructure with the capability for custom signature definition as part of a defence in-depth strategy will help to close that gap. This paper presents a technique of deploying more than one anti-virus solution at different layers and using custom anti-virus signature from the ClamAV anti-virus software as part of a defence in-depth strategy.
  Keywords: Anti-virus | ClamAV | Malware | defence in-depth | Portable Executable (PE) | Cyber security.


  چکیده فارسی:

  نرم افزار آنتی ویروس یک دفاع اصلی در برابر برنامه های مخرب بوده و به همین ترتیب باقی خواهد ماند. با این حال قدرت و صلابت یک آنتی ویروس بستگی به داشتن امضای ویروس ، و به روز رسانی و موتور اکتشافی برای تشخیص ویروس های ناشناخته آینده ، دارد. بر روی اینترنت، طی یک فاصله زمانی در بهره برداری، هشداری ظاهر میشود و ازکاربر به روز رسانی پایگاه داده انتی ویروس را یادآوری میکند، و اینکه به روز بودن انتی ویروس بر روی دستگاه ها، بسیار حیاتی است. داشتن یک اسکنر، ضد ویروس های متنوع، چند موتور در زیرساخت با قابلیت تعریف امضای سفارشی، به عنوان بخشی از یک استراتژی دفاع دقیق که برای بستن راه نفوذ است،کمک خواهد کرد. این مقاله یک روش برای استقرار بیش ازیک راه حل ضد ویروسی در لایه های مختلف، و با استفاده از امضا سفارشی از ClamAV و نرم افزار آنتی ویروس، به عنوان بخشی از استراتژی دفاع در عمق، ارائه می دهد.
  کلمات کلیدی: ضد ویروس | ClamAV | تروجان | دفاع در عمق | قابل اجرای قابل حمل (PE) | امنیت سایبری.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 83 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer